Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

3G/4G антени

Підрозділи

Товарна марка виробника:
Робочий діапазон
Тип антени
Тип технології
Матеріал
Коефіціент посилення
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:
Сторінок:
1-60
Всього: 61
Сторінок:
1-60
Всього: 61

4G комплекти Інтернет для дачі та приватного будинку

Антена 3G / 4G - це Пристрій дозволяє прійматі радіочастотній сигнал різніх частотних діапазонів передаючі его на приймальний тракт зв'язевого обладнання. Антени 3G / 4G в побутових условиях Використовують для процесса Посилення сигналу застосовуючі в тих місцях, де Потужність сигналу мережі недостатній для якісного прийому и роботи прістроїв зв'язку и передачі Даних.

3G / 4G антена Пристрій складне, на вигляд может здати, что конструкція антени дуже проста, но насправді перед виготовлення 3G / 4G антени віробляються інженерні розрахунки, Які в наслідку переходять в креслення и Виконання самой антени. Конструкції антен теж Різні и пов'язано це з різнім призначення, хоч завдання однаково (прийом сигналу мережі), но сам процес відрізняється, оскількі прийом сигналу відбувається в різніх Частина діапазонах. Так например 3G / 4G антена з діапазону CDMA НЕ підійде для прийому 3G / 4G LTE сигналу, а антена 3G / 4G LTE НЕ підійде для прийому діапазону CDMA.

Перш чем купити 3G / 4G антену слід розуміті в якому стандарті (технології) и в якому діапазоні ви збіраєтеся прійматі сигнал, це Залежить від оператора стільнікового зв'язку, Який надає послуги зв'язку и місця Розташування точки прийому. Например в великих містах оператори Використовують Частотний діапазон FDD 2600 (Band 7) радіус покриття которого 2-3 км, а в області вікорістовується FDD 1800 (Band 3) найпошіренішій BAND з радіусом покриття 5-8 км. Як правило 3G / 4G антени підключаються до 3G / 4G модемів, для цього вікорістовується перехідники (пігтейлі) и коаксіальній радіочастотній кабель з Хвильового опором 50 Ом.Вібіраючі антену для модему такоже нужно звернути Рамус на тип Підключення антен до модему, більшість СУЧАСНИХ 3G / 4G модемів Використовують технологію MIMO, це коли приймальний та Передавальний тракт рознесені, іншімі словами вікорістовується окремо антена на прийом и окремо на передачу. Такі 3G / 4G антени такоже в назві ма ють згадка про технології MIMO и конструктивно одна 3G / 4G антена містіть у життя без конструкції две суміщені антени в одному корпусі. Характерною відмітною деталлю 3G / 4G антени MIMO є наявність відразу двох адаптерів (роз'ємів) для Підключення кабелів.

Торкаючи частотних діапазонів мережі 2G (GSM зв'язок) працює в діапазоні 900/1800 МГц, 3G мережі займають діапазон 1900/2200 МГц, мережі 4G Працюють в діапазоні 1800/2600 МГц. Такоже для роботи LTE для Операторів стільнікового зв'язку спішно звільняють діапазон 900 МГц на якому планується запуск вісокошвідкісніх мобільніх мереж передачі Даних для покриття обласних и районних центрів. Перед тім, як купити антени для 3G / 4G модемів, слід обов'язково звернути Рамус на частотні характеристики антени и підбіраті покупку для свого конкретного випадка.

Інтернет магазин SatMarket.com.ua є одним з великих дистриб'юторів 3G / 4G антен для использование в різніх Сфера діяльності, як домашнього! Застосування так и на промислових об'єктах, ми всегда Готові Запропонувати відмінні ціни на широкий асортимент 3G / 4G антен вісокої якості Виконання и Збірки.

 

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ