Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Розумний будинок

Підрозділи

Тип зв'язку
Тип пристрою
Програма управління
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:
Сторінок:
1-100
Всього: 113
Сторінок:
1-100
Всього: 113

Розумний будинок – це автоматизована система управління, що складається з різного обладнання, яке в автоматичному режимі забезпечує комфортне проживання людей, виробляє економію електричних та теплових ресурсів, дозволяючи значно підвищити економію, не втрачаючи комфорту. Елементи розумного будинку за заданою логікою самі роблять включення/вимкнення виконавчих пристроїв щодо підтримки заданих параметрів. Мета цього – комфортне, безпечне та економічне використання ресурсів.

Концепція була створена ще в середині 20 століття, але реалізувати таке ще недавно здавалося фантастикою. Сьогодні кожен може купити товари для розумного будинку у нашому інтернет-магазині. Можна встановити комплексну систему розумного будинку в Україні, а можна обмежитися кількома гаджетами.

Які бувають розумні будинки

Умовно розумний будинок можна розділити на кілька типів.

 1. Призначені для квартири модулі розумного будинку включають побутову техніку, клімат-контроль, зволоження, управління освітленням, управління мультимедіа, сигналізацією, та іншими подібними пристроями.
 2. Комплекти для приватного розумного будинку. До функціоналу додається опалення, контроль водопостачання, подача газу та інше.
 3. Багатоквартирні системи «розумна будівля». Забезпечують економічне споживання ресурсів.

Що може регулювати така система

 • Роботу інженерних систем регулювати опалення, кондиціювання, вологість повітря, температуру. Системи розумного будинку можуть перевіряти, чи вікно відкрито, щоб відключати кондиціонер. Датчики температури та вологості включають радіатор або зволожувач повітря.
 • Висвітлення. Можна налаштувати його роботу залежно від часу доби. Часто встановлюють датчики руху, щоб світло вмикалося лише тоді, коли у приміщенні хтось є.
 • Електрика. Розумні розетки можна увімкнути/вимкнути дистанційно або за заданим проміжком часу.
 • Датчики потрапляння вологи дадуть команду на перекриття води, якщо буде виявлено загрозу витоку, що дозволить не затопити сусідів.
 • Вхід у квартиру: існують замки, які працюють на відбитку пальця.
 • Сигналізація. Якщо мешканці квартири йдуть, система сама здасть квартиру на охорону.
 • Безпека. При проникненні в житло сторонніх система сповістить власника та охорону.
 • Відеоспостереження - переглядати відео з камер можна через інтернет, перебуваючи у будь-якій точці світу.
 • Відкриття жалюзі, рольставни, гаражних воріт і т.д.
 • Управління побутовими приладами. Розумна техніка для дому включатиметься в потрібний момент і виконуватиме певні дії.
 • Мультимедіа-обладнання: роботу колонок, телевізорів та іншої техніки.

Як усе працює

Набір розумного будинку збирається в єдине ціле за допомогою бездротового або дротового зв'язку. Провід – це більш надійне та бюджетне рішення, але недолік у них лише один: проектувати таку систему потрібно під час ремонту. Інакше з естетичної точки зору велика кількість проводів в інтер'єрі не буде гарною ідеєю.

Багато видів обладнання можуть керуватися дистанційно через Wi-Fi, Bluetooth або інші види мережного зв'язку. Плюс такої системи в тому, що її легко доопрацьовувати, додаючи нові пристрої за потребою. Мінус у тому, що розумні бездротові гаджети для будинку прив'язані до мережі wi-fi і потрібне гарне покриття мережі.

Головний керуючий елемент у всьому цьому - це контролер, у системі розумного будинку може бути один або кілька контролерів. Всі датчики та пристрої зав'язуються на контролер, він збирає інформацію з датчиків і відправляє команди всім елементам розумного будинку, що їм слід робити. Як правило, налаштування контролера відбувається через графічний інтерфейс, це або програма на комп'ютері або додаток на мобільному телефоні.

Переваги та недоліки вирішення

Купити систему розумний будинок стоїть з кількох причин:

 1. Безпека. Якщо робота всіх інженерних систем контролюється, то власник одразу дізнається, якщо щось піде не так.
 2. Економічність. Завдяки більш розумному управлінню, розумні будинки витрачають менше електроенергії, а також допомагають економити на опаленні та газі.
 3. Комфорт. Достатньо один раз встановити та налаштувати все обладнання для розумного будинку. А як приємно сказати голосом, щоб робот увімкнув світло, поставив каву чи чайник, зробив музику тихіше! І він все це виконає, якщо встановити голосове керування.

Недолік у цього лише один: пристрій розумного будинку мають певну вартість, існують прості дешеві пристрої, але є і дорогі елементи. Система вийде набагато дешевше, якщо заздалегідь проектувати та встановлювати все на етапі ремонту. Але, враховуючи отримуваний комфорт та економію ресурсів, протягом кількох років такий проект сповна окупить себе.

У нашому магазині ви знайдете все необхідне обладнання та комплектуючі для монтажу системи розумний будинок за невисокими цінами:

 1. Датчики для розумного будинку
 2. Контролери та хаби
 3. Смарт розетки
 4. Вимикачі для розумного будинку
 5. Smart крани

Насолоджуйтесь комфортом та безпекою

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ