Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

SMART TV BOX на Android

Підрозділи

Товарна марка виробника:
Комплект
Характеристики SMART TV приставки:
Операційна система
Оперативна пам'ять
Flash пам'ять
CPU
GPU
наявність дисплея
Підключення ІК приймача
WI-FI модуль
Мережевий порт
Аналоговий AV-вихід:
Bluetooth
USB2.0
USB3.0
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:
Сторінок:
1-40
Всього: 308
Сторінок:
1-40
Всього: 308

FAQ, поширені запитання

Як налаштувати тв канали на смарт приставці?

Дивитись ТБ канали на смарт приставці дуже просто, перегляд каналів може бути платним, для цього потрібно придбати у провайдерів, постачальників послуг підписку або безкоштовним, можна користуватися піратськими версіями програм, використовувати торрент ТБ.

Усім нашим покупцям доступний безкоштовний тест каналів при придбанні Smart TV Box.

Для перегляду ТВ каналів на смарт приставці потрібно встановити програму - плеєр, в якому і будуть відображатися канали списком, як на телевізорі. У разі перегляду безкоштовних каналів (самооновлювані списки IPTV M3U) потрібно ввести з пульта URL посилання на плейлист.

Як вибрати смарт тв приставку?

Вибрати смарт приставку рекомендується на базі її продуктивності, чим вища продуктивність приставки (потужніше процесор) тим з більшими завданнями і швидше вона буде працювати. Зворотною стороною продуктивності є ціна, чим потужніша приставка, тим вища її ціна. Виходячи з доцільності, слід вибрати смарт ТВ бокс для своїх завдань.

Наприклад, дивитися мультики можна і на смарт-приставках бюджетного діапазону. Використовувати різне програмне забезпечення та мультимедійні відеопотоки слід на приставках середнього сегменту з об'ємом пам'яті 2/16 та більше.

У випадку ігор та "важкого" контенту, слід вибрати смарт-приставку преміум сегменту.

Чим відрізняються смарт тв приставки одна від одної?

Смарт ТВ бокси часом мають однакові зовнішні риси, але дуже різну ціну, це зумовлено такими факторами:

  • комплектація - різні комплектації можуть містити додаткові елементи як виносний ІЧ приймача, кріпильної планки та інших додаткових елементів;
  • начинка - начинки кожної моделі смарт приставки відрізняються типом процесора, об'ємом і типом встановленої оперативної та постійної пам'яті зберігання даних, багато смарт ТВ бокс мають вбудований блютуз модуль. Дорогі моделі містять двохдіапазонний WI-FI модуль та гігабітний мережевий інтерфейс, у той час, як дешеві моделі мають 100 мегабітний мережевий та 2,4 ГГц WI-FI модулі;
  • тип ПЗ та оболонка - різні виробники вбудовують у прошивку смарт ТБ приставки різні базові функції та програми, які доступні з коробки. Зовнішній інтерфейс управління називається "лаунчер" і у різних моделей та брендів він також різний;

Що таке смарт приставка, основне призначення та застосування

Приставка Смарт ТВ - це електронний пристрій, призначенням якого є прийом і відтворення мультимедійного контенту з різних джерел, виконання обчислювальних функцій і використання Смарт ТВ бокс з метою ігрового розважального процесу (ігри). Смарт ТВ приставка може застосовуватися для розваги та роботи, підключити пристрій можна до телевізора або монітора (потрібна наявність HDMI порту) для відображення зображення в різних дозволах і форматах, також Smart TV Android приставка може бути підключена і до старих моделей телевізорів, використовуючи аналоговий аудіо/відео вихід 3-RCA (тюльпани). Сама назва смарт у перекладі - розумний, має на увазі високу функціональність пристрою. Підключивши бокс до телевізора отримуємо розумний функціональний блок.

На даний момент на ринку існує величезна кількість пропозицій, які дозволяють купити Смарт ТВ приставку, як за низьку, так і за високу вартість. Каталог продукції дуже великий і в залежності від "начинки" мультимедійні бокси призначаються для різних цілей, звідси і ціна на смарт приставки різна. Наприклад, якщо покупець ставить за мету перегляд потокового відео з безкоштовного відео сервісу YouTube (мультфільми для дітей або перегляд серіалів), то немає сенсу купувати Smart TV приставку на потужному "залізі" за високу вартість, в даному випадку підійде пристрій малого та середнього цінового діапазону. Якщо ж ставиться завдання перегляду "важкого" Ultra HD контенту в якості 4К або 3D контенту, проста приставка Smart TV вже буде мало ефективна, потрібно вибирати пристрій зі збільшеним об'ємом пам'яті і потужним процесором.

Які бувають Smart TV приставки і чим вони відрізняються:

  • виконання - смарт приставка для телевізора може бути виконана в класичному корпусі або мати мініатюрний форм-фактор, корпус трохи перевищує всім знайому USB флешку. Приставка для Смарт ТБ в класичному корпусі може мати будь-який обсяг пам'яті та потужний процесор, в той час як мініатюрна Smart приставка, як правило, обмежена потужністю процесора. Плюс мініатюрних пристроїв є пряме непомітне підключення до телевізора. Самі пристрої мають HDMI роз'єм (тато) вмонтований в корпус боксу, приставки в класичному корпусі підключаються за допомогою HDMI кабеля і вимагають при установці полицю або кріпильну планку на липкій основі для монтажу за телевізором.
  • процесор - основний елемент Смарт ТВ на Андроїд, від якого і залежить "потужність" приставки, чим потужніший процесор, тим потужніша приставка і більше її можливості. Вибираючи Android Smart TV Box обов'язково потрібно звернути увагу на якому процесорі працює андроїд приставка – це важливо. Основна маса пристроїв обладнана чотирма ядерними процесорами, але також зустрічаються потужніші зразки з шістьма і вісьма ядрами. Виробництво процесорів не стоїть на місці і з кожним роком виходить оновлення лінійок, процесори отримують нові індекси, ринок отримує нові моделі і Смарт ТВ приставок, ціна яких може значно відрізнятися за однакового зовнішнього вигляду, часом приводить покупця в замішання.
  • пам'ять - Андроїд ТВ приставка у своїй конструкції має два види пам'яті, оперативну пам'ять (ОЗУ) та постійну пам'ять (ПЗУ) всім нам знайома назва - флешка. Будь-яка Smart приставка може працювати з будь-яким додатком в операційній системі Android, встановити який можна вручну з USB накопичувача або використовуючи Google Play сховище. Варто враховувати, що всі додатки мають певні системні вимоги для коректної роботи та встановлення, саме розмір оперативної пам'яті зазвичай є одним з основних критеріїв коректної роботи. Перш ніж купити Smart TV приставку, варто розуміти з якими додатками і якими вимогами ви збираєтеся працювати. Маркуються комплектації Smart Box через косу межу, наприклад маркування 1/8 означає, що приставка андроїд має 1 Гб оперативної пам'яті і 8 Гб постійної флеш пам'яті. Звичайна Smart TV приставка для телевізора має конфігурацію 1/8, це бюджетна версія, версії 2/16 найпоширеніші, оскільки підходять практично під будь-які завдання. Також доступні моделі з конфігурацією 2/8, 3/32, 4/32, 4/64 та 4/128. Багатьом може здатися, що флеш пам'яті обмаль, особливо в тих випадках, коли є необхідність встановити велику кількість програм або скопіювати в пам'ять боксу музику та файли. Виробники Smart BOX приставок врахували і цей нюанс, більшість пристроїв має слот розширення для встановлення додаткової пам'яті, зовнішніх eMMC від 8 до 64 Гб карт, також використовуючи USB порт (їх зазвичай два і більше) можна розширити сховище боксу звичайною флешкою USB.
  • версія операційної системи Android - Андроїд приставка для ТБ, це мініатюрний комп'ютер, що працює під керуванням операційної системи Android. Програмне забезпечення відіграє велику роль не тільки в Smart Box-ах, а й у всіх електронних пристроях (комп'ютери, планшети, телефони, телевізори). Перш ніж купити Андроїд приставку, варто врахувати параметр версії операційної системи, оскільки більшість програм, особливо сучасних, мають вимоги до операційної системи і на старих версіях ОС Андроїд можуть просто не працювати. ОС Android у TV BOX приставках починаються від версії 5.0 і на кінець 2020 року базова лінійка приставок вже має версію 9.0, яку в найближчому майбутньому змінить версія 10, яка проходить стадію тестування. 
  • пульт дистанційного керування – будь-яка смарт приставка до телевізора має пульт дистанційного керування, це один із важливих елементів комплектації будь-якого боксу. Приставка Смарт ТВ ціна якої мала, зазвичай, комплектується простим пультом дистанційного керування. Такий пульт має невелику кількість кнопок управління, зазвичай обмежується такий пульт кнопкою вмикання/вимикання і клавішами джойстика з двома кнопками: назад і меню. Користуватися таким пультом цілком можливо, якщо ви використовуєте його тільки для перемикання програм і навігації по меню, в інших випадках, коли потрібно введення тексту або використання маркера показника мишки, цей пульт буде незручний. Купити смарт приставку відразу в комплекті поставки з мультифункціональним пультом велика рідкість, тому велика кількість пультів SMART до приставок продається окремо, як аксесуар, дозволяючи покупцеві вибрати модель і функціональність за своїми потребами. Пульти до Андроїд Box бувають різні, можуть містити клавіатуру (іноді з підсвічуванням), сенсорний пад, голосовий елемент для голосового керування, можуть мати вбудований акселерометр, перетворюючи пульт на аеромишку. Також варто звернути увагу і на програмовані пульти. Такий різновид пультів дозволяє одночасно керувати не тільки самим боксом, але й функціями телевізора, зазвичай це включення/вимкнення та керування гучністю.
  • зв'язок - не секрет, що для функціонування мультимедійних пристроїв потрібна мережа Інтернет, оскільки весь контент та його джерела розташовані на просторах неосяжної цифрової мережі. Підключення до мережі може здійснюватися двома способами: підключення дротом до домашнього роутера або за допомогою домашньої мережі WI-FI до домашнього роутера. Всі Smart Box зазвичай мають і WIFI модуль і мережевий порт, але є нюанси. Вбудований мережевий порт може бути звичайним, забезпечувати швидкість до 100 Мбіт/с або швидкісним, функціонувати на швидкості до 1000 Мбіт/с (1 гігабіт). WI-FI модуль може бути однодіапазонним, підключаючись у діапазоні 2,4 ГГц або двох діапазонним, що функціонує в діапазоні 2,4 ГГц + 5 ГГц. Найбільш продуктивною та швидкою буде робота в діапазоні 5 ГГц, при такому режимі практично непомітно, що пристрій підключено за допомогою бездротової мережі.

Що краще, придбати Smart TV або придбати смарт приставку для телевізора?

Багато покупців дуже часто постають перед вибором, що краще купити? Телевізор Smart з "багатьма" функціями, які їм обіцяють у магазині, або все ж таки купити приставку Смарт ТВ. Відповідь очевидна для всіх, хто розуміється на роботі сучасної електроніки, слід купити приставку Smart TV. Чому? На це теж є безліч аргументів, дуже привабливо звучить реклама і красиво виглядає можливість використовувати всього один пристрій (телевізор смарт) для розваги та дозвілля, але варто враховувати, що телевізори працюють на власному програмному забезпеченні (мають свою прошивку, свій SDK, своя ОС і це зовсім не Андроїд), це програмне забезпечення дуже обмежене, ви не зможете встановити більшість класних і потрібних вам програм або пограти в ігри, більшість програм також будуть платними і коштувати недешево. Торкаючись SMART BOX приставок, ситуація абсолютно протилежна, функціональності та свободі дій в ОС Андроїд немає меж і обмежені вони лише фантазією та потребами користувача. Покупець може самостійно встановити будь-який додаток, що цікавить його, з офіційного або не офіційного джерела, повномірно використовувати всі можливості налаштування та експлуатації ОС Андроїд.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ