Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Пульти Air Mouse + клавіатура

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Експлуатація смарт приставки с помощью класичного дістанційного пульта Багата здається дуже незручно. Деякі програми розроблені без урахування такого способу управління и могут его частково НЕ підтрімуваті. Що робити в такій ситуации? Досить купити аеромішь з клавіатурою. Це Пристрій-маніпулятор, Пожалуйста поєднує в Собі Функції звічайної комп'ютерної міші та дістанційного пульта управління.

Основна особлівість гаджета - наявність гіроскопа, что дозволяє с помощью простих рухів пультом в пространстве управляти курсором міші на екрані. Аеро пульт Air Mouse з клавіатурою можна підключіті НЕ только до приставки, но и до настільного комп'ютера, ноутбука, планшета и даже мобільному телефону, если смороду підтрімують USB 2.0.

Особливості пристрою

Air Mouse з російською клавіатурою Виглядає як звичайний пульт від телевізійного приймач. ВІН поєднує в Собі, кроме Функції дістанційного керування, возможности комп'ютерної міші, ігрового джойстика и Клавіатури. З его помощью легко Керувати будь-Якими прилаштувати на Linux, Android, Windows, Mac OS: ноутбуком, домашнім комп'ютером, Телевізійної приставкою, а такоже використовуват як пульт для Смарт-ТВ.

Елементи управління знаходяться Одразу з обох сторон пристрою. На передній стороні розташовані основні кнопки для мультимедійних файлів і управління в меню. Для управління курсором на дисплеї розроблено функція Air-пульта. На задній стороні розташована клавіатура з російською розкладки. Гаджет может комплектуватіся Акумуляторна батареєю або працювати від звичайний батарейок. Деякі моделі ма ють підсвічування клавіш для комфортного использование в темний час.

Пульт працює за бездротовою технологією, Досить прієднаті USB-приймач до пристрою и аеромішь готова до роботи. Гіроскоп дает можлівість мішці «розуміті» своє положення в пространстве и в залежності від него посілаті Різні сигналі на керованих Пристрій. С помощью гаджета Зручне Виконувати навігацію по меню, включать и вімікаті програми, Гортат Сторінки в браузері.

Де купити аеромішь з клавіатурою и мікрофоном

В інтернет-магазині супутникового телебачення SatMarket можна купити аеромішь з російською клавіатурою за вігідною ціною. Пропонуємо різноманітні Бездротові аероміші, Клавіатури и Геймпад для управління персональними комп'ютерами, ресиверами, медійнімі центрами, планшетами, смартфонами, ігровімі приставками и Smart TV. Один такий гаджет замінює цілий клас прістроїв: клавіатуру, Мішу и дістанційній пульт. З его помощью можна играть в ігри, набіраті текст, перемікаті канали.

Пропонуємо Висока якість послуг, доступні ціни, величезне асортимент моделей. У нас є все, что нужно. Щоб избежать помилок при ПОКУПЦІ Air Mouse, Рекомендуємо проконсультуватіся з нашими менеджерами. Смороду допоможуть сделать Правильний вибір.

Ми Працюємо з відомімі виробника, тому Пропонуємо Вигідні умови покупки и даємо гарантію на весь товар. Телефонуйте и замовляйте прямо зараз!

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ