Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Перехідники USB - LAN

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Перехідник USB to ethernet потрібен, якщо на пристрої потрібен доступ в інтернет, але відсутній роз'єм для підключення інтернет-кабелю і немає wifi модуля. USB lan конвертери завдяки наявності USB-виходу можна використовувати на більшості сучасних пристроїв, підключаючи його в порт USB і отримуючи зі зворотного боку перехідника мережевий порт ethernet.

Використання lan-адаптера

На більшості сучасних телевізорів роз'єм для підключення інтернету є, а ось для отримання доступу до мережі і до всіх можливостей HD-приймача або цифрового Т2 тюнера потрібно USB lan адаптер. З його допомогою можна розширити функціонал приймача з мінімальними вкладеннями.

Зараз перехідник USB lan використовується все частіше, адже він показав свою ефективність і надійність в порівнянні з іншими пристроями зокрема Wi-Fi адаптерами. Перехідник інтернет-кабелю в USB відмінно справляється зі своїм завданням в будь-якому приміщенні і якість з'єднання не буде залежати від будь-яких зовнішніх факторів, він швидкий в передачі даних і надійний.

Перехідники rj 45 необхідні для забезпечення стабільного інтернет-з'єднання. Його наявність необхідна для використання за допомогою мультимедійного приймача різних додатків, наприклад, YouTube. ЮСБ мережева карта, як ще називають адаптер lan USB, коштує порівняно недорого, а їх надійність і якість з'єднання не перестають дивувати.

Купити пристрій для забезпечення з'єднання з інтернетом можна в нашому інтернет-магазині з доставленням по всій території України.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ