Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:

Колодки до подовжувачів

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Колодка для подовжувач представляет собою комутаційній Пристрій, призначення для Приєднання декількох електроспоживачів с помощью стандартних штекерна роз'ємів. Если з одного боку прієднаті двожільній або тріжільній кабель до контактів колодки, а з Іншого боку - до контактів електрічної розетки, Вийди звичайний побутовий подовжувач.

Класифікація колодок для електричного подовжувач

Наша компанія Satmarket предлагает будь-які затребувані різновиди ціх виробів. У нас можна прідбаті колодки для подовжувачів всілякіх тіпів:

  • Для двопровідніх мереж и трьохпровідніх. Двопровідні моделі зазвічай Використовують для Підключення електроспоживачів, в конструкцію якіх не входять чутліві елементи НЕ потребують заземлення. Тріпровідні модіфікації рекомендується застосовуваті для Підключення складної електронної техніки, чутлівої до статічної напруги, и потужного побутових електропріладів. Третій провід - заземлювальних - необхідній для відводу електричної енергії від корпусів електропріладів щоб избежать Ураження електрострумом. Если електророзводка виконан двожільнім проводом, використовуват колодки для електричного подовжувач з заземлення не має СЕНС.
  • З різною кількістю відгалужувальніх гнізд. У продаж є модіфікації одногнездная, двох-, трьох-, чотірьох-, п'яти- и шестігнездніе. Найбільшою популярністю корістуються колодки з трьома и чотірма місцямі для Підключення. При віборі Мережна розгалуджувача слід враховуваті, что максимальна сумарна Потужність прістроїв, что підключаються Залежить від Довжина кабелю и перетин дроту, зазвічай не винних перевіщуваті 3,5 кВт (что відповідає значенню РОбочий Струму порядку 16 А).
  • Різного класу піловологозахісту. Стандартні колодки для подовжувач, прізначені для ЕКСПЛУАТАЦІЇ в звичайний условиях, відповідають класу піловологозахісту IP. Це означає, что смороду могут війта з ладу або порушіті роботу підключеніх приладів при попаданні води. У кращий випадки при цьом спрацює автоматика захисту (діференціальне реле, ПЗВ), а за відсутності такого Струм виток, пошірюючісь по зволоженій поверхні, могут вівесті з ладу дорозі устаткування або травмуваті людей, Домашніх тварин. Для ЕКСПЛУАТАЦІЇ в условиях підвіщеної вологості або в зонах ймовірного попадання брізок води рекомендується купити колодку для подовжувач класу IP 44 або IP 55.
  • З кнопкою включення / Відключення и без. Використання мережевих разветвителей з кнопкою віправдано в разі спожи в одночасному відключенні всех прієднаніх електроспоживачів. Купити колодку для подовжувач з кнопкою слід для Підключення оргтехніки: комп'ютера, модему (WI-FI-роутера), принтера, сканера. Одним перемикань клавіші можна знеструміті робоче місце або подати живлення на всі Споживачі.

Если ви бажаєте прідбаті вісокоякісну колодку для подовжувач будь-которого типу за мінімальнімі ценам, Звертайтеся до послуг компании SatMarket.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 10-10-2021 02:00
КНОПКА
СВЯЗИ