Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Роутери Mercusys

Характеристики WI-FI роутерів
Швидкість Wi-Fi
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість LAN портів
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Роутер MERCUSYS ціна якого буде доступною для кожного нашого покупця, гарантує швидке, стабільне бездротове мережне з'єднання. Швидкість передачі даних досягає 300 Мбіт/с та вище, гарантує плавне завантаження, чутливість до можливих перешкод. Сам аксесуар дає бездротовим мережам максимально широкий діапазон.

Що враховувати під час вибору

Роутери Mercusys представлені у каталозі широким асортиментом моделей. Щоб зробити правильний вибір, орієнтуйтеся на такі параметри:

  1. тип використовуваного з'єднання – якщо є сумніви, перегляньте договір, укладений з постачальником послуги, там обов'язково має бути зазначена ця інформація;
  2. пропускна здатність – параметр, який безпосередньо впливає на швидкість з'єднання;
  3. число підтримуваних частот – рекомендуємо брати вай-фай роутер Меркусіс на дві частоти;
  4. тип та розмір антен;
  5. модем 4G LTE вбудованого типу чи підтримка USB модемів;
  6. порт USB – вбудований у конструкцію приладу універсальний роз'єм, підійде для підключення принтерів та інших пристроїв.

Також, щоб правильно обрати та купити роутер Mercusys, потрібно буде врахувати ширину смуги, тип, частоту антени, тип робочої лінії. Якщо щось незрозуміло, виникають питання, не знаєте, на якій моделі краще зупинитися саме у вашому випадку, зверніться за допомогою до співробітника магазину. Наші менеджери завжди на зв'язку, знаються на представленій продукції і будуть раді допомогти.

Плюси роутерів Меркуріс

Роутер Меркуріс – надійне та продуктивне обладнання. Його плюси:

  • Швидка установка та максимальна безпека – підключити пристрій можна за кілька хвилин. Дотримання інструкції гарантує стабільне, надійне, безпечне з'єднання. Також можна розраховувати на захист від кібер-атак, шкідливих програм та інших загроз за рахунок застосування шифру. Можливий поділ гостьової та основної мереж, наявність функції батьківського контролю.
  • Надійність – маршрутизатор Mercusys при солідній продуктивності, робочі елементи мають високу якість, тому пристрій на 100% надійний та ефективний.
  • Доступна ціна – купити роутер Меркуріс можна за вартістю лише від 300 грн. Врахуйте, що прості бюджетні моделі призначені насамперед для побутового застосування.
  • Кількість мережевих портів – залежно від мооелі кількість мережевих портів може змінюватися.

Зробити замовлення

Пропонуємо вам купити вай-фай роутер Mercusys зі швидкою доставкою по Україні. При виборі зверніть увагу на тип пристрою, режим роботи, особливості виведення та введення, робочі частоти, стандарти, що підтримуються, швидкість з'єднання та інші параметри.

Ми співпрацюємо з офіційними постачальниками та встановлюємо мінімальні ціни на товар. При цьому ви отримуєте оригінальну продукцію гарантовано високої якості.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ