Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:

Роутеры Mercusys

Характеристики WI-FI роутерів
Швидкість Wi-Fi
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість LAN портів
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Роутер MERCUSYS ціна которого буде доступною для кожного нашого покупця, гарантує швидке, стабільне бездротове з'єднання з Мережа. ШВИДКІСТЬ передачі Даних досягає 300 Мбіт / с и вищє, гарантує плавну завантаження, чутлівість до можливости перешкоду. Сам девайс дает бездротовіх мереж максимально широкий діапазон.

Що враховуваті при віборі

Роутер Mercusys представлені в каталозі широким асортиментом моделей. Щоб сделать Правильний вибір, орієнтуйтеся на следующие Параметри:

  • тип вікорістовуваного з'єднання - если є сумніві, подівіться договір, Укладення з постачальником послуги, там обов'язково винна буті вказана ця інформація;
  • Пропускна здатність - параметр, Який надає безпосередній Вплив на ШВИДКІСТЬ з'єднання;
  • число підтрімуваніх частот - Рекомендуємо брати вай-фай роутер Меркусіс на две частоти;
  • тип и розмір антен;
  • модем 4G LTE вбудований типу або підтримка USB модемів;
  • порт USB - вбудований в конструкцію приладнати універсальний Роз'єм, підійде для Підключення принтерів та других прістроїв.

Такоже, щоб правильно вібрато и купити роутер Mercusys, нужно буде врахуваті ширину Смуги, тип, частоту антени, тип РОБОЧОЇ Лінії. Если Щось незрозуміло, вінікають питання, не знаєте, на Якій моделі краще буде Зупинити конкретно у Вашому випадки, зверніться за помощью до співробітніка магазину. Наші менеджери всегда на зв'язку, розбіраються в представленої продукції та будут раді помочь.

Плюси роутерів Меркуріс

Роутер Меркуріс - надійне и продуктивно обладнання. Его плюси:

  1. Швидка установка и максимальна безпека - підключіті Пристрій можна буквально за кілька хвилин. Дотримання інструкції гарантує стабільне, надійне, безпечного з'єднання. Такоже ви можете розраховуваті на захист від кібер-атак, шкідливих програм та других загроза за рахунок! Застосування шифру. Можливо поділ гостьовий и Основний мереж, наявність Функції батьківського контролю.
  2. Надійність - маршрутизатор Mercusys при солідній продуктівності, робочі елементи ма ють Висока якість, тому Пристрій на 100% надійно и ефективного.
  3. Доступна ціна - купити роутер Меркуріс можна за вартістю Всього від 300 грн. Врахуй, что Прості Бюджетні моделі прізначені Перш за все для побутового! Застосування.
  4. Кількість мережевих портів - в залежності від мооелі Кількість мережевих портів может змінюватіся.

Зробити замовлення

Пропонуємо вам купити вай-фай роутер Mercusys з швидких доставкою по Україні. При віборі зверніть увагу на тип пристрою, режим роботи, Особливості Виведення І Вступ, робочі частоти, підтрімувані стандарти, ШВИДКІСТЬ з'єднання та інші параметрами.

Ми співпрацюємо з офіційнімі постачальником и встановлюємо мінімальні ціни на товар. При цьом ви отрімуєте орігінальну продукцію гарантовано вісокої якості.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 10-10-2021 02:00
КНОПКА
СВЯЗИ