Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Jeferson

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Більшість людей не уявляють свого життя без блакитного екрану. Для них телебачення є головним інформаційним джерелом і розважальним центром. Для якісного прийому сигналів необхідно купити супутниковий ресивер.

Ресивер Jeferson - провідник в світ телебачення

Фахівці по супутниковому обладнанню рекомендують купувати ресивер Jeferson. Він ідеально справляється зі своїми завданнями з прийому і відтворення великої кількості телевізійних каналів у відмінній якості. Ресивер є переконливим доказом того, що вартість супутникового ресивера не завжди впливає на якість його роботи. Дорого таке ж функціональне і дає можливість дивитися велику кількість телеканалів абсолютно безкоштовно.

Якщо купити Jeferson, то можна отримати супутниковий ресивер з хорошим функціоналом. Ресивери обладнані вбудованим мережевим інтерфейсом і підтримкою різних видів USB WI-FI адаптерів. Всі ресивери Jeferson мають русифіковані меню, редактор каналів, вбудовані універсальні емулятори, більшість моделей Jeferson можна підключати до інтернет-мережі. Це дає можливість користувачам отримувати оперативну інформацію з сервісу YouTube, знайомитися з прогнозом погоди, стежити за курсом валюти.

Супутниковий Jeferson ресивер має потужний процесор, тому моментально реагує на пульт дистанційного керування. Тюнер має гарне дозвіл, яке дозволяє телеглядачам бачити якісну картинку. Просте у використанні пристрій призначений для перегляду як умовно кодованих, так і платних каналів.

Технічні характеристики і особливості тюнера Jeferson

Щоб купити ресивер Jeferson, найкраще скористатися послугами інтернет-магазину. Його співробітники допоможуть вибрати модель, що відповідає потребам кожного споживача. Всі вироби відрізняються високою швидкістю перемикання каналів. За допомогою тюнера можна проводити запис одночасно двох телепередач. В апараті присутній універсальне картопріемочное пристрій UniCAM.

Тюнери Jeferson Україна відносить до розряду найбільш популярного телевізійного обладнання. Вони привертають увагу покупців ціновим діапазоном. Практично всі ресивери Jeferson укладені в акуратний і компактний металевий корпус, мають USB порти, працюють в якості медіаплеєрів, мають цифровий HDMI і аналоговий 3-RCA відео / аудіо виходи.

Розробники супутникового обладнання постійно працюють над випуском нових моделей тюнерів. Якщо покупці вибирають ресивер Jeferson Харків готовий запропонувати цілу лінійку популярних HD ресиверів. Їх вартість безпосередньо залежить від функціональних можливостей. У тюнери цієї фірми є зручний дисплей. Він розташований на передній панелі і дозволяє контролювати роботу ресивера.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ