Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:

Роутеры TENDA

Характеристики WI-FI роутерів
Швидкість Wi-Fi
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість LAN портів
Наявність USB порту
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Китайський бренд Tenda - відносно молода, но Швидко розвівається, яка віробляє різноманітне Мережеве обладнання. Упор на підприємстві роблять на якість: роутери Тенда ма ють мінімальній Відсоток повернення по Галузі (менше 0,5%). Дуже бюджетна ВАРТІСТЬ при Досить широких можливости шкірного пристрою теж Робить свою дело. На Батьківщині бренду - в самому Китаї - компании Належить около 40% Сайти Вся.

Особливості роутерів Tenda

Основна ідея, яка лежить в Основі будь-якої продукції бренду, будь то роутер або маршрутизатор Tenda, це простота и функціональність. Доступні и засновані на інноваціях решение порадують своєю продуктівністю, а такоже потужністю и широтою покриття. Нововведення, на Основі якіх проведено КОЖЕН роутер Tenda, забезпечуються науково-досліднімі центрами. У компании їх два, и КОЖЕН рік смороду разом створюють и впроваджують порядку шестисот інновацій, Які оптімізують и покращують роботу обладнання компании.

Компанія Почаїв свою діяльність в 1999 году в Шеньжень, но Швидко Вийшла в Лідери Сайти Вся Завдяк безкомпромісному підходу до якості. Особливе популярністю корістуються WiFi роутер Tenda. Це пристрої, Які могут похвалітіся Дійсно потужного сигналом. Дизайн роутерів явно на це натякає: велика Кількість антен, Які можна обертаті на 360 градусів, що не дасть помілітіся.

Купити роутер Тенда можна як для домашнього использование, так и для побудова офісної мережі. Асортимент продукції, что віпускається Включає и інші пристрої, без якіх НЕ обійтіся в мережевій архітектурі: свитчи, маршрутизатори, комутатори, шлюзи и інше.

Преимущества роутерів Тенда

Роутер Tenda володіють цілою серією достоїнств, Завдяк Яким Користувачі з Усього світу масово віддають предпочтение самє їх:

 • чудову якість покриття бездротового інтернету;
 • доступна ВАРТІСТЬ;
 • якісна збірка, автоматична пайка з'єднань;
 • при других рівніх на роутер Тенда ціна всегда нижчих, чем у конкурентів;
 • простота настройки: домашній інтернет піднімається в пару кліків;
 • Інноваційні решение, Які генерують две лабораторії;
 • додатковий функціонал, Яким может володіті роутер Тенда: например, на Основі Деяк моделей можна создать власне хмара;
 • найвіщі по Галузі показатели надійності (99,5%);
 • Wi-Fi роутер Tenda працює на потужній залозі, Пожалуйста гарантує продуктивність;
 • стильний дизайн кожного пристрою з каталогу бренду;
 • зручність кріплень: можна купити роутер Tenda и розташуваті его будинку найзручнішім способом.

Если вам нужно купити роутер Тенда в Україні, то в нашому інтернет-магазині можна найти підходяще Пристрій. В каталозі є як якісні и недорогі варіанти, так и вісокопродуктівні девайси з поліпшенімі параметрами. При відносно невісокій вартості Популярність продукції китайського бренду растет з шкірних роком: висока якість Робить свою дело.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 16-09-2021 17:56
КНОПКА
СВЯЗИ