Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Пульти до Т2 ресиверів

Товарна марка виробника:
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Ресивер DVB-Т/T2 - пристрій, призначений для прийому сигналу сучасного цифрового ТВ, декодування та перетворення його на зображення та звук на телевізорі. На відміну від супутникового та кабельного телебачення технології стандарту DVB-Т/T2 дозволяють не залежати від погодних умов, забезпечують несприйнятливість до відбитих сигналів.

Крім основних функцій, тюнери мають безліч додаткових опцій: синхронізація дати та часу, телевізійний гід та телетекст з можливістю перегляду програми передач, цифрове радіо, субтитри, запис та відтворення із використанням зовнішнього USB накопичувача, вбудований IPTV плеєр. Ще однією перевагою стандарту DVB-T2 є менший (порівняно з DVB-T) обсяг інформації при більшій рівномірності сигналу. Тобто його характеристики дозволяють не лише транслювати телеканали у покращеній якості (HD), але й збільшити кількість цих каналів, не підвищуючи навантаження на канал трансляції.

Пульт для тюнера Т2

Цифрова приставка є практично у кожному будинку. На ринку представлено багато моделей від різних виробників. Багато приставок і пультів до них схожі на вигляд. Але не завжди вони взаємозамінні.

Якщо вийшов з ладу або загубився дистанційний пульт для тюнера Т2, є два варіанти рішення, купити оригінальний або універсальний пульт. Оригінальний пульт Т2 забезпечить стандартні функції управління Т2 приймачем, але якщо немає можливості купити оригінальний, на допомогу приходить універсальний пульт для Т2. В універсальному пульті зібрані коди майже всіх пультів від цифрових приставок. Його можна настроїти на будь-який ресівер за кілька секунд. Детальна інструкція з налаштування та сумісності з Т2 ресиверами входить до комплекту постачання універсального пульта Т2.

Особливості експлуатації

Універсальний пульт DVB-T2 замінить штатний пристрій, який зламався або загубився. Перед його експлуатацією рекомендується детально ознайомитися з інструкцією, що додається.

При першому використанні пульта Т2 слід помістити батареї живлення в задній відсік і перевірити роботу пристрою. Якщо всі функції працюють під час першого увімкнення, наступне налаштування пульта не потрібно. Інакше доведеться настроювати пульт одним із способів, описаних в інструкції. Налаштування залишаються у пам'яті пульта. Після заміни батарейок налаштування пульта повторно не потрібно.

Для встановлення елементів живлення слід відкрити кришку заднього відсіку та вставити батарейки, дотримуючись полярності. Якщо планується не використовувати пульт тривалий час, батарейки витягніть з відсіку.

Де купити

Універсальний пульт може знадобитися не тільки через втрату або поломку штатного пристрою, але і для комфортного використання. Останнім часом багато виробників у прагненні зробити товар ще дешевшим, стали укомплектовувати приставки пультами невеликого розміру. Іноді дуже маленькими та просто незручними. Це стає зрозумілим лише під час постійної експлуатації приставки.

Інтернет-магазин супутникового телебачення Satmarket пропонує широкий вибір дистанційних пультів для ревіверів T2, як оригінальних, так і універсальних. Пропонуємо високу якість послуг, доступні ціни, величезний асортимент моделей. Ми маємо все, що потрібно.

Щоб уникнути помилок при покупці пульта для приставки T2, радимо проконсультуватися з нашими фахівцями. Вони допоможуть зробити правильний вибір.

Ми працюємо з відомими виробниками, тому пропонуємо вигідні умови покупки та даємо гарантію на весь товар. Телефонуйте та замовляйте зараз!

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ