Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:

Роутеры Keenetic

Характеристики WI-FI роутерів
Швидкість Wi-Fi
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість LAN портів
Наявність USB порту
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Wi-Fi-роутер Keenetic - Надійні, функціональні пристрої, Які підійдуть для офісу або будинку. У продаж представлені Різні моделі, но забігаючі вперед можна Сказати, что Пристрій keenetiс мрія будь-которого системного адміністратора и простого користувача. Всі роутери Кинетик Працюють з сучасним протоколами передачі Даних, дозволяють використовуват безліч Додатковий функцій роботи з Мережа (включена підтримка WIFI MESH), дозволяють в мить створюваті и працювати з резервними каналами зв'язку, підключаті модеми та принтера в єдину ятір. Підтрімують роботу з усіма типами VPN тунелів, вміють віступаті в роли VPN сервера и VPN клієнта, гнучка Управляюча маршрутами и потоками трафіку. Вишенька на торті є підтримка безшовного покриття WI-FI MESH.

Купити роутер Кинетик можна будь-якої цінової категорії, для цього компанія вівела на ринок великий асортимент бездротовіх WIFI роутерів. Зупіняйтеся на потужній продуктивних або простих функціональніх варіантах, все Залежить від ваших завдання и бюджету. Залежних від каналів зв'язку и вимог, Доступні моделі зі швідкістю передачі 100 Мбіт / с и 1Гігабіт / с, Одне и двох діапазонні WIFI моделі, з USB портами и без.

Що враховуваті при віборі

Оскількі роутер Keenetic может мати Різні технічні, експлуатаційні параметри, при здійсненні покупки нужно Дивитися на:

  • тип вікорістовуваного з'єднання надається вашим провайдером послуг Інтернет (ця інформація вказується в договорі на Надання послуг);
  • необхідна або РОЗРАХУНКОВА Пропускна здатність вай-фай мереж (візначає ШВИДКІСТЬ поточного з'єднання и Кількість передбачуваності прістроїв);
  • число підтрімуваніх частот (діапазоні роботи, 2,4 й 5 ГГц);
  • антена, Кількість и розмір (всі сучасні роутери бренду ма ють антени 5Дб);
  • підтримка Підключення USB модемів 4G LTE (модем может віступаті в якості основного каналу зв'язку або буті резервні канали).

Купити роутер Keenetic можна для різніх завдання, Завдяк необмеженій функціональності. Если вінікають питання, задайте їх нашим фахівцям и ми відповімо на всі Ваші запитання. Щоб не переплачуваті за непотрібні опції, ми підберемо Пристрій, Який буде задовольняті вашим запитам.

Преимущества обладнання

Маршрутизатор Keenetic Надійні, компактні, Прості в установці, обслуговуванні и максимально Безпечні. За рахунок! Застосування передових технологій пристрої Виходять невеликі и максимально функціональнімі одночасно. Для їх виробництва задіюються компоненти вісокої якості.

Налаштування девайсів проста и швидка через веб інтерфейс або програму на смартфоні, ее можна Виконати в тому чіслі своими силами. Завдяк потужного "залоза" і прошівці на основе Linux, роутери Keenetik дуже Безпечні, за замовчуванню програмне забезпечення має Функції самовідновлення, дозволяючі підтрімуваті всегда найсвіжішу версію ПО без участия користувача.

Зробити замовлення

На роутер Keenetic ціна Залежить від моделі и технічних характеристик. Для офісу Варто брати модель потужнішій з двох діапазоннім WIFI. Завдяк потужного ПО можна одночасно создать безліч окремий WIFI мереж для співробітніків, гостей та керівніцтва, Які будут логічно відокремлені один від одного різнімі мережами и паролями, и все це на одному пристрої. Если знадобітіся покриттям велику відстань або кілька поверхів, одним кліком можна в'язати десяток роутерів в одну безшовних WI-FI MESH систему без Додатковий витрат. Один з роутерів стані контролером MESH и буде Керувати іншімі роутерами. Побутові роутери Keenetic підійдуть для вирішенню простих завдання и відносяться до бюджетних моделей.

Заявки оформлюються в один Клік - вам Досить вібрато маршрутизатор и Оформити покупку через сайт. Інтернет-магазин співпрацює з покупцем з різніх регіонів України, гарантує максимально швидку доставку продукції. Надаємо гарантію на товар, в наявності є всі необхідні сертифікати відповідності.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 21-09-2021 13:55
КНОПКА
СВЯЗИ