Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Роутери Keenetic

Характеристики WI-FI роутерів
Швидкість Wi-Fi
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість LAN портів
Наявність USB порту
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Wi-Fi-роутери Keenetic – надійні, функціональні пристрої, які підійдуть для офісу чи будинку. У продажу представлені різні моделі, але забігаючи наперед можна сказати, що пристрій keenetiс мрія будь-якого системного адміністратора та простого користувача. Всі роутери Кінетик працюють із сучасними протоколами передачі даних, дозволяють використовувати безліч додаткових функцій роботи з мережею (включена підтримка WIFI MESH), дозволяють миттєво створювати та працювати з резервними каналами зв'язку, підключати модеми та принтери в єдину мережу. Підтримують роботу з усіма типами VPN тунелів, вміють виступати в ролі VPN сервера та VPN клієнта, гнучко керуючи маршрутами та потоками трафіку. Вишнею на торті є підтримка безшовного покриття WI-FI MESH.

Купити роутер Кінетик можна будь-якої цінової категорії, для цього компанія вивела на ринок великий асортимент бездротових WIFI роутерів. Зупиняйтесь на потужних продуктивних чи простих функціональних варіантах, все залежить від ваших завдань та бюджету. Залежно від каналів зв'язку та вимог, доступні моделі зі швидкістю передачі 100Мбіт/с та 1Гігабіт/с, одне та два діапазонні WIFI моделі, з USB портами та без.

Що враховувати під час вибору

Оскільки роутер Keenetic може мати різні технічні, експлуатаційні параметри, при покупці потрібно дивитися на:

  1. тип використовуваного з'єднання, що надається вашим провайдером послуг Інтернету (ця інформація вказується в договорі на надання послуг);
  2. необхідна або розрахункова пропускна здатність вай-фай мереж (визначає швидкість поточного з'єднання і кількість передбачуваних пристроїв);
  3. число підтримуваних частот (діапазони роботи, 2,4 та 5 ГГц);
  4. антена, кількість та розмір (усі сучасні роутери бренду мають антени 5Дб);
  5. підтримка підключення USB модемів 4G LTE (модем може виступати як основний канал зв'язку або бути резервним каналом).

Купити роутер Keenetic можна для різних завдань завдяки необмеженій функціональності. Якщо виникають питання, задайте їх нашим фахівцям і ми відповімо на всі питання, що вас цікавлять. Щоб не переплачувати за непотрібні опції, ми підберемо пристрій, який задовольнятиме ваші запити.

Переваги обладнання

Маршрутизатори Keenetic надійні, компактні, прості в установці, обслуговуванні та максимально безпечні. За рахунок застосування передових технологій пристрої виходять невеликими та максимально функціональними одночасно. Для їхнього виробництва задіяні компоненти високої якості.

Налаштування девайсів просте і швидке через веб-інтерфейс або програму на смартфоні, її можна виконати в тому числі самотужки. Завдяки потужному "залізу" та прошивці на основі Linux, роутери Keenetik дуже безпечні, за замовчуванням програмне забезпечення має функції самооновлення, дозволяючи підтримувати завжди найсвіжішу версію програмного забезпечення без участі користувача.

Зробити замовлення

На роутері Keenetic ціна залежить від моделі та технічних характеристик. Для офісу варто брати помощніше модель з двох діапазонним WIFI. Завдяки потужному ПЗ можна одночасно створити безліч окремих WIFI мереж для співробітників, гостей та керівництва, які будуть логічно відокремлені один від одного різними мережами та паролями, і все це на одному пристрої. Якщо потрібно покрити велику відстань або кілька поверхів, одним кліком можна в'язати десяток роутерів в одну безшовну WI-FI MESH систему без додаткових витрат. Один з роутерів стане контролером MESH і керуватиме рештою роутерів. Побутові роутери Keenetic підійдуть для вирішення простих завдань та відносяться до бюджетних моделей.

Заявки оформляються в один клік – вам достатньо обрати маршрутизатор та оформити покупку через сайт. Інтернет-магазин співпрацює з покупцями із різних регіонів України, гарантує максимально швидку доставку продукції. Надаємо гарантію на товар, є всі необхідні сертифікати відповідності.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ