Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Блоки живлення

Підрозділи

Напруга блоку живлення
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Блоки живлення - це пристрої що забезпечують електричним живленням потрібного напруги та струму різні споживачі. Сучасні блоки живлення забезпечують економну витрату електроенергії, при відсутності навантаження, вони споживають мінімальну кількість енергії перебуваючи в режимі холостого ходу, забезпечують надійну і безпечну роботу пристроїв. Одним з найбільш поширених стандартів електроживлення, є напруга 12 Вольт, дане напруга притаманне більшості акумуляторних батарей і бортових систем автомобілів, інших пристроїв і механізмів.

Блоки живлення для світлодіодних стрічок

Пристрій перетворює напругу побутової електромережі 220 Вольт в напругу необхідне для роботи світлодіодним смуги. В результаті правильно підібраних електричних параметрів напруги і потужності блок живлення не перегрівається, світлодіоди стрічки не мерехтять.

Блок живлення 12 вольт працює з більшістю LED стрічок, які використовуються для побутових потреб. Напруга на вході може варіюватися від 190 до 230 вольт. На виході буде стабільний показник в 12V.

Корпус блоків буває відкритим (виглядати, як проста плата) і закритим. Виконується із пластику (для невеликих світлодіодних смуг), металу або у вигляді металевої перфорованої коробки. При виборі блоку живлення виходите з того, в яких умовах буде використовуватися пристрій. Для закритих сухих приміщень досить купити блок живлення 12 вольт з маркуванням IP20. Якщо світлодіодні установки розташовуються на вулиці або в приміщенні з підвищеним рівнем вологості, вибирайте металеві блоки із захистом IP67, IP66 або IP65.

Щоб дізнатися оптимальну потужність блоку живлення для LED стрічки, виконайте простий розрахунок:

  • помножте споживану потужність на кількість метрів світлодіодним смуги;
  • додайте до отриманого показника ще 20-25% для запасу потужності.

Встановлювати блоки необхідно в відкритих місцях з циркуляцією повітря, щоб уникнути перегріву пристрою.

Блок живлення для тв-приставок, супутникових ресиверів, антен

У каталозі нашого магазину ви знайдете блоки живлення на 12V для різних пристроїв: антен, приймачів OpenBox, НТВ-Плюс, Триколор, Skyway, Amiko, камер відеоспостереження та ін. Деякі блоки оснащені регуляторами вихідного напруги для налаштування показника від 2V до 12V.

Прилади для живленная активних антен допомагають поліпшити сигнал працюючи спільно з активним підсилювачем, усунути перешкоди мовлення, підвищити якість прийому. Блоки живлення для тв-приставок і супутникових ресиверів на 12 вольт поставляються в комплекті з приставками, але якщо його потрібно замінити, то можна купити блок живлення 12 вольт окремо в нашому магазині. Асортимент представлений з силою струму на 1А, 2А, 3А, 5А.

Щоб блок живлення прослужив протягом багатьох років і не перегрівався, підберіть модель з правильним показником вихідного струму, цей параметр впливає на потужність. Якщо ви міняєте вийшов з ладу блок, сила струму нового пристрою повинна співпадати з параметрами старого або може трохи перевищувати їх. . Вихідна напруга має чітко збігатися з необхідними показниками, це дуже важливо. Якщо напруга буде вище, пристрій вийде з ладу. Якщо напруги недостатньо, пристрій не працюватиме або почне періодично відключатися.

У нас ви можете купити надійні блоки живлення 12 вольт по низьким цінам. В інтернет-магазині представлений великий вибір моделей під будь-які пристрої. Щоб придбати блок живлення 12 вольт заповніть кошик і оформите замовлення на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ