Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Бокси (щити) до автоматів

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Бокси для автоматів (щити) необхідні, якщо в будівлі ведуться роботи з монтажу, заміни або модифікації електропроводки. Конструктивно вони є виготовленою з металу або пластику коробкою, всередині якої розміщена автоматика або прилади обліку – від вимикачів до приладів захисного відключення. Використовуючи бокс для електричних автоматів, можна максимально естетично та компактно розмістити у приміщенні компоненти проводки.

Бокси під автомати потрібні в будинках різного призначення:

 • житлові будинки;
 • господарські будівлі;
 • виробничих підприємствах;
 • торгових закладах;
 • офісні будівлі;
 • медичних та освітніх закладах.

Залежно від призначення та типу приміщення, в якому вони будуть встановлені, бокси відрізняються габаритами, захисними властивостями та особливостями монтажу.

Конструкція боксів під автомати

Стандартний бокс для автоматів складається з таких елементів:

 • кришка;
 • об'ємний корпус;
 • металева рейка DIN, призначена для кріплення всередині корпусу різних електротехнічних пристроїв;
 • шини;
 • дюбелі для монтажу.

Електричні бокси для автоматів поділяються на дві групи:

 • внутрішні – вбудовуються в поглиблення у стінах, завдяки чому вони доречно виглядають у будь-яких приміщеннях;
 • зовнішні - монтуються на стіну, через що займають більше простору в приміщенні.

У споживачів високим попитом користуються саме щити, що вбудовуються, незважаючи на те, що для їх установки необхідно облаштувати нішу в стіні. Зовнішні моделі зазвичай використовують, якщо на об'єкті немає можливості виконати монтаж вбудованих щитів. Також їх встановлюють на опори електроживлення.

Що треба враховувати купуючи щитки для автоматів

Краще придбати бокс для автомата з запасом на додаткові модулі. Тоді його не доведеться змінювати, якщо в майбутньому виникне необхідність підключення нових або потужніших пристроїв.

При виборі виробу обов'язково треба враховувати сферу його застосування, оскільки для деяких об'єктів встановлені підвищені вимоги до безпеки.

Щит для автоматів, виготовлений із металу, характеризується високою надійністю. Пластикові бокси мають меншу вагу та зручніші в експлуатації, не вигоряють під впливом сонячних променів. Їх виготовляють із стійких до загоряння та деформації полістиролів, тому за своїми якостями вони мало чим поступаються виробам з металу.

Якщо всередині корпусу розміщені лише вимикачі, не обов'язково закривати передню кришку на замок. Але якщо в ньому розміщені запобіжники та ПЗВ – щит повинен обов'язково замикатися на замок.

Не варто купувати бокси під автомати маловідомих виробників, тому що ніхто не зможе гарантувати їхню працездатність. До того ж, вони дуже швидко втрачають свій первісний вигляд і виглядають непрезентабельно.

Вигідно придбати щитки для автоматів

Купити бокс для автоматів за зниженою ціною можна на нашій компанії. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію та гарантуємо її якість. Замовлене обладнання доставляється у будь-яку точку України. Наші фахівці дадуть відповідь на всі запитання клієнта і допоможуть йому зробити правильний вибір. Якщо вам потрібна додаткова інформація щодо будь-якого продукту – просто зв'яжіться з нами.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ