Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Openbox

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

ТВ-приставки Опенбокс Т2 призначені для прийому ефірних цифрових сигналів від телевежі і їх трансформації (конвертації) в якісне цифрове мовлення у вас вдома. Т2 ресивери Openbox виділяються надійністю і стабільністю роботи, а також наявністю потужної програмної начинки.

Мають компактний пластмасовий корпус з вентиляційними отворами. Відображає поточний час і номер каналу на дисплеї. Гарантує відсутність перешкод, якісний звук і чіткість зображення.

Купити T2 ресивери Openbox з Wi-Fi підключенням до інтернету можна за доступною ринковою ціною. Тюнери відправляються до Києва і Харкова. А також в Одесу, Суми, Дніпро та інші міста України.

Конкурентні переваги моделей Опенбокс

Тюнери цієї моделі можуть використовуватися в якості багатофункціональних медіаплеєрів, так як вони працюють не тільки на прийом цифрового ефірного сигналу, але і мають додаткові мультимедійні функції. Все Т2 приймачі Openbox вміють працювати з IPTV? Мають вбудований IPTV плеєр і можуть приймати велику кількість каналів.

Інші переваги ресиверів Openbox:

  • в задній частині корпусу є роз'єми під 3-RCA, HDMI, USB;
  • всередині ресивера знаходиться сучасний процесор, який відмінно функціонує при роботі з різними форматами мультимедіа;
  • є функція запису відео та аудіо (технологія Timeshift);
  • доступна ціна (якщо купити тюнер Т2 Openbox в Києві);
  • логічна структура основного меню (є зручний телетекст);
  • зручний список безкоштовних цифрових каналів.

Ресивери Openbox без проблем підключаються до цифрового кабельного мовлення. Також, перш ніж купити супутниковий тюнер Openbox, потрібно вивчити його основні характеристики.

Перш ніж купити Т2 приймач Openbox потрібно визначитися з типом виконання корпусу, приймачі Openbox бувають: в мініатюрному корпусі з виносним табло або ІК датчиком і в стандартному маленькому корпусі, де індикація або дисплей вмонтовані в сам корпус приймача. Мініатюрні моделі можуть бути заховані за телевізор або в меблі, щоб не привертати уваги, стандартні корпуси призначені для установки на видному місці біля телевізора.

Замовити наступники Openbox можна через корзину сайту або зателефонувавши за нашими номерами телефонів зазначених в шапці сайту.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ