Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Роутери ZYXEL

Характеристики WI-FI роутерів
Швидкість Wi-Fi
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість LAN портів
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Компанія ZyXEL корістується широкою популярністю, Завдяк вісокій якості свого обладнання. На роутер ZyXEL можна покластись: Він забезпечен заяви ШВИДКІСТЬ и буде безперебійно працювати в течение Довгого терміну. Рішення купити Маршрутизатори ZyXEL пріймають и телекомунікаційні підприємства, и представник серйозно бізнесу, и невелікі компании. Продукти від цієї компании відмінно підходять для Домашніх умів.

Особливості продукції ZyXEL

Ті, хто корістується інтернетом з 90-х років, дуже поважають обладнання ZyXEL: при нестабільному з'єднанні через телефонні лінію только модеми цього бренду Дійсно могли похвалітіся якісним коннектом. Використання модемів давно в некогда, но висока якість и продуктивність, Якими відрізняється КОЖЕН WiFi роутер ZyXEL - це сучасна реальність.

Мережеві решение, в Основі якіх лежати Маршрутизатори ZyXEL та інше обладнання бренду, формуються в єдину екосистему під управлінням мережі ZyXEL Nebula. Це решение, Завдяк якому можна істотно заощадіті на мережевій архітектурі.

Підхід компании ZyXEL всегда БУВ клієнтоорієнтованім. У +1988 году доктор Шун-ай Чу Створив домашню лабораторію на Тайвані, щоб Розробити високоякісний аналоговий модем. У него були Високі вимоги до пристрою, и їх удалось реалізуваті. Підхід оцінілі спочатку на Батьківщині вінахідніка, а потім и в усьому мире. Лише через 2 роки компанія відкріла представництво в США. Тайванського компанія дерло Почаїв віпускаті ISDN-модеми, а такоже нею БУВ Вперше розроблення шлюз ADSL2 - це технології, Які Незабаром стали використовуват в усьому мире.

Сьогодні купити роутер ZyXEL - це означає використовуват весь спектр мережевих можливий будинку. Швидкісний інтернет буде по-новому відчуватіся з роутером, Який здатно транслюваті сигнал без затримки. Швидкі онлайн-ігри, кіно вісокої якості и міттєве завантаження файлів: все це можливо, коли вікорістовується мережевий обладнання тайванського бренду.

Преимущества роутерів Зіксель

Ринок девайсів для мереж дуже Швидко растет, но будь-які пристрої бренду, включаючі роутер або маршрутизатор ZyXEL, як и Ранее Належить до категорії «налаштував и забув». Безперебійна робота гарантується. Перелік продукції Включає як Маршрутизатори преміум-класу, так и економічні моделі з гіднімі характеристиками.

Чим відрізняється роутер Зіксель від конкурентів:

  • висока якість Збірки;
  • Ефективне и просте в управлінні програмне забезпечення;
  • потужній, но НЕ перегрівається блок живлення;
  • Надійність матеріалів;
  • продуманий дизайн;
  • наявність хорошої антени, что Забезпечує прохідність сигналу;
  • простота настройки мережевих пристрою для домашнього использование.

На роутер ZyXEL ціна Ніколи НЕ булу низько, це обладнання високого класу и якості. Альо в нашому магазині ви знайдете обладнання цього бренду за максимально вігідною вартості. Купити роутер ZyXEL в Україні - це означає вібрато якість и Надійність для Інтернет-з'єднання на Довгі роки.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ