Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:

Пульти Air Mouse

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Аеромішь - це пульт дістанційного керування для управління смарт приставками. Фактично бездротова аеромішь є пультом з гіроскопом. Гіроскоп корисний, оскількі є датчиком для Реакції на зміну кута в пространстве. Аеромішь дает можлівість управляти курсором на екрані телевізора, коли відбувається зміна положення пульта в пространстве. На страницах нашого каталогу можна купити аеромішь для приставки або телевізора за помірною вартістю.

Если ви хочете купити аеро миша, вона поможет вам Забезпечити собі комфортну управлінням приставкою або смарт ТВ. Аеромішь для андроїд ТБ коштує НЕ Надто дорого и Забезпечує зручність ЕКСПЛУАТАЦІЇ и Розширення функціонал.

Головні Преимущества аероміші

Купити аеромішь Варто сюди через следующие випадки:

  • Швидкий и комфортний доступ до дрібніх елементів управління в Додатках.
  • Аеромішь для смарт ТВ дозволяє зручне управляти курсором.
  • Можна сінхронізуватіся з різнімі прибудували, Які Працюють на ОС Windows и Android.
  • Зручне перемікатіся между Додатками.
  • Аеро пульт для смарт ТВ дает можлівість комфортно працювати в браузерах.

Важливі тонкощі

Если у вас аеро миша (Air mouse) з мікрофоном, на Вашому ТБ можна актівуваті поиск по голосових запит (если телевізор на ОС Android). Ця опція доступна такоже для smart приставок и ПК. Стандартний пульт air mouse НЕ может только вімікаті / вмикати телевізор, щоб булу доступна опція включення / вімікання, Варто купити аеропульт з учнями кнопками. Навчання відбувається спільно з рідним ик пультом телевізора, по черзі програмуючі шкірних функціональну кнопку.

Що таке Калібрування и навіщо вона потрібна?

З сучасним пультом аеромішью НЕ буде труднощів при вікорістанні. Если ж помітілі, что курсор аероміші для телевізора Занадто плавно рухається по екранах, або біля пульта немає Реакції на Ваші Рухи, це может свідчіті про некоректні налаштування в Калібрування гіроскопічного датчика. У меню налаштування можна підкорігуваті Параметри чутлівості и швідкості переміщення курсора.

алгоритм Калібрування

Щоб це виправити, Дійте за алгоритмом:

  • Дістаньте з аеро міші для смарт ТВ прилади харчування.
  • Затісніть клавіші вправо и вліво.
  • Встановіть акумулятор або батарейки. Утрімуйте кнопки на пульті. Як только зелена лампочка Почни підморгуваті, це буде Говорити про старт настройки.
  • Аеромішь Т2 та патенти Встановити на горизонтальну площини и натіснуті «ок».
  • Коли Припін міготіння індікатора, режим Калібрування закінчений.

Много параметри в функціонуванні аероміші можна виправити через Калібрування. После цього процесса важліво протестуваті, як працює девайс. Процедуру Калібрування можна віробляті незліченну Кількість разів, поки вині отрімаєте самє свой влаштовує вас варіант.

Як прив'язати до USB?

Практично всі пульти ма ють в комплекті поставки USB адаптер, як така прив'язки пульта не нужно, вона Вже виконан на заводі виробника пульта. Для роботи пульта, встановіть USB адаптер в USB порт керованого пристрою, зачекайте кілька секунд и зробіть тестові руху и натіснення клавіш. Если по екранах почав переміщатіся курсор, це говорити про успішну сінхронізації пульта.

Де замовити аеропульт?

На нашому сайті можна купити аеро пульт для смарт ТВ за мінімальною вартістю. Ціна аероміші буде залежаться від виробника и кількості ее функціоналу. Якщо не добре там, де, якові аеромішь купити в Україні, Звертайтеся до наших консультантів за контактним телефоном, чаті на сайті, месенджери Viber, Telegram, Facebook.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 30-11-2021 15:24
КНОПКА
СВЯЗИ