Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Пульти Air Mouse

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Аеромиш – це пульт дистанційного керування для керування смарт приставками. Фактично бездротова аеромиш є пультом із гіроскопом. Гіроскоп корисний, оскільки є датчиком реакції на зміну кута в просторі. Аеромиш дає можливість керувати курсором на екрані телевізора, коли відбувається зміна положення пульта у просторі. На сторінках нашого каталогу можна купити аеромиш для приставки або телевізора за низькою ціною.

Якщо ви хочете купити аеро мишу, вона допоможе вам забезпечити себе комфортним керуванням приставкою або смарт-ТВ. Аеромиш для андроїд ТВ коштує не дуже дорого і забезпечує зручність експлуатації та розширений функціонал.

Головні переваги аеромиші

Купити аеромиш стоїть з наступних причин:

  • Швидкий та комфортний доступ до дрібних елементів керування у додатках.
  • Аеромиш для смарт ТВ дозволяє зручно керувати курсором.
  • Можна синхронізуватися з різними пристроями, які працюють на Windows та Android.
  • Зручно перемикатися між програмами.
  • Аеро пульт для смарт-ТВ дає можливість комфортно працювати в браузерах.

Важливі тонкощі

Якщо у вас аеро миша (Air mouse) із мікрофоном, на вашому ТБ можна активувати пошук за голосовими запитами (якщо телевізор на ОС Android). Ця опція доступна також для smart приставок та ПК. Стандартний пульт air mouse не може тільки вимикати/вмикати телевізор, щоб була доступна опція увімкнення/вимкнення, варто купити аеропульт з кнопками, що навчаються. Навчання відбувається спільно з рідним ик пультом телевізора, по черзі програмуючи кожну функціональну кнопку.

Що таке калібрування і навіщо воно потрібне?

Із сучасним пультом аеромишшю не буде труднощів при використанні. Якщо ж помітили, що курсор аеромиші для телевізора занадто плавно рухається по екрану, або пульт не має реакції на ваші рухи, це може свідчити про некоректні налаштування в калібруванні гіроскопічного датчика. У меню установок можна налаштувати параметри чутливості та швидкості переміщення курсору.

Алгоритм калібрування

Щоб це виправити, дійте за алгоритмом:

  • Дістаньте з аеро миші для смарт-ТВ прилади живлення.
  • Натисніть клавіші праворуч та ліворуч.
  • Встановіть акумулятор або батарею. Утримуйте кнопки на пульті. Як тільки зелена лампочка почне підморгувати, це буде говорити про старт налаштування.
  • Аеромиша Т2 необхідно встановити на горизонтальну площину і натиснути "ок".
  • Коли припиниться блимання індикатора, режим калібрування закінчено.

Багато параметрів у функціонуванні аероміші можна виправити за допомогою калібрування. Після цього процесу важливо протестувати, як працює девайс. Процедуру калібрування можна проводити незліченну кількість разів, доки ви не отримаєте саме свій влаштовує вас варіант. У меню налаштувань можна настроїти параметри чутливості та швидкості переміщення курсора.

Як прив'язати USB?

Майже всі пульти мають у комплекті постачання USB адаптер, як така прив'язка пульта не потрібна, вона вже виконана на заводі виробнику пульта. Для роботи пульта, встановіть USB адаптер у USB порт керованого пристрою, зачекайте кілька секунд і здійсніть тестові рухи та натискання клавіш. Якщо на екрані почав переміщатися курсор, це говорить про успішну синхронізацію пульта.

Де замовити аеропульти?

На нашому сайті можна купити аеро пульт для смарт-ТВ за мінімальною вартістю. Ціна аеромиші залежатиме від виробника та кількості її функціоналу. Якщо не знаєте, яку аеромиш купити в Україні, звертайтесь до наших консультантів по контактному телефону, чаті на сайті, месенджерах Viber, Telegram, Facebook.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ