Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Кімнатні антени

Товарна марка виробника:
Тип Т2 антени (Активна / Пасивна)
Матеріал Т2 антени
Наявність кишені і плати підключення
Коефіціент посилення*
Відстань прийому Т2 антени *
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:
Сторінок:
1-40
Всього: 89
Сторінок:
1-40
Всього: 89

Семейство Т2 антенн EuroSky

Кімнатна антена Т2 або домашня антена Т2 - це Пристрій дозволяє прійматі цифровий сигнал сучасного ефірного мовлення для Подальшого его передачі цифрового приймач (цифрового ресивера) або телевізору. Прийом сигналу - один з основоположних параметрів для перегляду сучасного ефірного телебачення в ціфровій якості. Популярність цифрового мовлення обумовлення его доступністю, для перегляду ефірного цифрового ТБ НЕ потрібна абонплата, переглядання національніх каналів безкоштовно и все, что нужно - мати обладнання для прийому даного сигналу.

Покриття цифровим сигналом різніх областей и територій дуже різний, є місця Впевнений прийому, а є місця, де нужно посіліті сигнал, самє для цього и застосовуються антени різніх конструкцій.

Кімнатна антена для цифрового ТБ потрібна всім прилаштувати пріймають и відтворює цифрове телебачення, основне завдання якої Виконує антена Т2 кімнатна - прийом и Посилення сигналу цифрового мовлення. Конструкція и Зовнішній вигляд может буті різнім, Відмінності Присутні, як у візуальній форме, так и в технічних параметрах прийому сигналу.

Домашня антена для Т2 может буті:

  • активна (з підсілювачем) - це цифрова кімнатна ТВ антена яка має в життя без конструкції вбудований підсилювач або існує можлівість Встановити підсилювач (в конструкції присутній бокс для установки підсілювача). Така конструкція характерізується більш скроню чутливістю до прийому сигналу, что дуже актуально в щільній міській забудові. Чим вищє коефіцієнт Посилення має кімнатна антена для ТВ, тім якіснішій прийом сигналу вона может Забезпечити для телевізора або цифрового ресивера. Активна (з підсілювачем) телевізійна кімнатна антена всегда требует харчування, як правило для роботи нужно харчування напругою 5 Вольт, Пожалуйста прекрасно Забезпечує приставка або тюнер (харчування антени включається в меню приставки).У разі, коли кімнатна антена для Т2 підключається до телевізора, нужно прідбаті інжектор харчування,
  • Пасивні (без підсілювача) - це ТБ антена простої конструкції, які не требует харчування, має більш доступну ВАРТІСТЬ относительно активних антен, підключається до будь-которого Приймальна пристрою, будь то телевізор або приставка. Пасивна антена для Т2 кімнатна має більш скромні Параметри за рівнем прийому сигналу и купити кімнатну антену для Т2 має сенс только при прямої відімості або близьким розташуванні місця установки до трансляційнім вузлів де знаходяться вишки мовлення.

Купити кімнатну антену для ТВ можна в нашому Інтернет магазині, в каталозі уявлень великий асортимент. Домашні антени для ТВ представлені у Великій кількості, дозволяючі вібрато максимально Підходить самє вам за ціною и за технічнімі характеристиками. Отріматі у нас консультацію при віборі товару можна абсолютно безкоштовно в магазині, по телефону або через ятір Інтернет вікорістовуючі месенджери Viber, Telegram, Facebook и чат на нашому сайті.

Такоже перед покупкою Варто враховуваті, что домашня антена для цифрового ТБ НЕ всегда зможу Забезпечити Потрібний рівень сигналу в віддаленіх точках установки, тому внутрішня антена для Т2 доцільна на коротких відстанях від ретрансляційніх центрів (вішок мовлення). Для віддаленіх об'єктів установки слід купуваті зовнішню (вуличне) антену, вона здатно забезпечен більш скроню Посилення и якість сигналу, має більш скроню чутлівість, что дуже важліво на великих відстанях.

 

Популярні запити:
тв ресивер dvb t2 romsatq sat т2

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ