Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Тюнери від виробника Q-SAT відносяться до бюджетних моделей, и при цьом смороду корістуються великим Попит среди покупців. Пристрій має Невеликий розмір и стильний дизайн. У каталозі нашого інтернет-магазину уявлень великий вибір ресіверів від виробника КЮ-САТ. Тут можна купити приймач за доступною ціною. Доставка здійснюється у всі регіони України в найкоротші Терміни. После оформлення замовлення покупець получит товаротранспортної накладної на свой ресивер и в течение декількох днів получит его у транспортній компании перевізника которого ВІН Вибравши.

Преимущества тюнера Q-SAT

Т2 тюнер Q-SAT відносіться до бюджетної категорії. Кроме цього є ряд других перевага, через Які ресівери так подобаються користувач:

  1. Компактні розміри. Приймач має мінімальні розміри, но ця характеристика не відбівається на функціоналі и якості.
  2. Простота настройки. Супутникові ресівери зможу налаштуваті даже недосвідченій користувач. Всього кілька натіскань на кнопки, и тюнер начинает прийом каналів.
  3. Деякі моделей забезпечені Ethernet-портом, что дозволяє підключатіся до інтернету. Ця функція здатно Забезпечити цілий ряд Додатковий можливости.
  4. Незважаючі на низьких Ціну, ресивер пріймає сигналі різного ступенів складності.
  5. Тюнери ма ють функцію TimeShift, тобто можлівість поставити програму на паузу, после чего продовжіті переглядання з того місця, де програма булу зупинено.
  6. Наявність USB-порту дает можлівість Дивитися відео, слухати музику и переглядаті фото.

Як купити ресивер від Q-SAT

У каталозі нашого інтернет-магазину уявлень широкий вибір тюнерів. Вібіраючі Пристрій, та патенти, візначітіся, Які Функції Важливі. Щоб замовити тюнер, та патенти, Додати товар в корзину або зателефонуваті за номерами, Вказаною на сайті. Замовлення буде оброблений нашими менеджерами и оперативно доставлених в транспортну компанію перевізника, доставка здійснюється Незалежності від регіону України.

Щоб купити тюнер Т2 від Q-SAT у Львові, досить діяті за алгоритмом, що опісів віщє. Доставка можлива в усі Населені Пункти України. Всі моделі тюнера ма ють більш ніж Доступні ВАРТІСТЬ чи не Дивлячись на низьких Ціну, ресівер НЕ поступається функціямі більш дороговартіснім моделям.

Ми в соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 22-07-2021 18:20
КНОПКА
СВЯЗИ