Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Вуличні антени

Товарна марка виробника:
Тип Т2 антени (Активна / Пасивна)
Матеріал Т2 антени
Наявність кишені і плати підключення
Коефіціент посилення*
Відстань прийому Т2 антени *
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:
Сторінок:
1-50
Всього: 163
Сторінок:
1-50
Всього: 163

Зовнішня телевізійна антена - це Пристрій дозволяє прійматі радіочастотній сигнал сучасного цифрового мовлення з метою подачі его на пристрої телевізійного прийому в якості якіх могут віступаті Т2 пріймачі и телевізори. Зовнішні телевізійні антени дуже пошірені пристрої в будь-Якій місцевості, оскількі для прийому телевізійного сигналу всегда потрібна антена, неважливо в якому віконанні, це буде кімнатна або Вулична, но без неї Ніяк. Дуже широко! Застосування в Регіональній місцевості, у приватних будинк, на дачах и т.д.

Вуличні антени для цифрового ТБ могут буті різнімі, Відмінності є, як в конструкції, так и в матеріалі Виконання. Будь-яка зовнішня антена для Т2 має свои Унікальні технічні характеристики прийому сигналу, что обумовлено ее конструкцією и фізічнімі розмірамі самого пристрою. Вулична телевізійна антена зазвічай виконан з металу з Додавання пластикових елементів, материал корпусу більшості антен - алюміній, смороду дуже Практичні, ма ють легку Вагу и малу вітрове НАВАНТАЖЕННЯ, що не схільні до корозії и дуже довговічні, ма ють прекрасний естетичний вигляд. За рахунок легкості алюмінієві конструкції легко могут досягаті довжина до 2,5 м, зазвічай Такі конструкції Збірні (антена складається з двох або трьох частин полегшуючі транспортування) и в розкладеному стані ма ють велику довжина.Зовнішні антени для Т2 з алюмінію ма ють більш скроню ВАРТІСТЬ, оскількі метал алюміній - не дешеве сировина для виготовлення виробів, більш Бюджетним варіантом буде зовнішня антена для Т2 виконан зі Сталі. Одним з Яскрава представителей Стальова антен є популярна "Ворона", виконан Пристрій зі Сталі и має лакофарбова гальванічне покриття чорного кольору. Сталева антена для Т2 зовнішня Дешевше, но ее недоліком є підвіщена вага и відповідно вітрове НАВАНТАЖЕННЯ, такоже Такі пристрої схільні до корозії "іржавіють". За рахунок ваги, кріплення такоже нужно вібіраті більш масивною, через це довжина Стальова антен зазвічай обмежена до одного метра. більш Бюджетним варіантом буде зовнішня антена для Т2 виконан зі Сталі.Одним з Яскрава представителей Стальова антен є популярна "Ворона", виконан Пристрій зі Сталі и має лакофарбова гальванічне покриття чорного кольору. Сталева антена для Т2 зовнішня Дешевше, но ее недоліком є підвіщена вага и відповідно вітрове НАВАНТАЖЕННЯ, такоже Такі пристрої схільні до корозії "іржавіють". За рахунок ваги, кріплення такоже нужно вібіраті більш масивною, через це довжина Стальова антен зазвічай обмежена до одного метра. більш Бюджетним варіантом буде зовнішня антена для Т2 виконан зі Сталі. Одним з Яскрава представителей Стальова антен є популярна "Ворона", виконан Пристрій зі Сталі и має лакофарбова гальванічне покриття чорного кольору.Сталева антена для Т2 зовнішня Дешевше, но ее недоліком є підвіщена вага и відповідно вітрове НАВАНТАЖЕННЯ, такоже Такі пристрої схільні до корозії "іржавіють". За рахунок ваги, кріплення такоже нужно вібіраті більш масивною, через це довжина Стальова антен зазвічай обмежена до одного метра. но ее недоліком є підвіщена вага и відповідно вітрове НАВАНТАЖЕННЯ, такоже Такі пристрої схільні до корозії "іржавіють". За рахунок ваги, кріплення такоже нужно вібіраті більш масивною, через це довжина Стальова антен зазвічай обмежена до одного метра. но ее недоліком є підвіщена вага и відповідно вітрове НАВАНТАЖЕННЯ, такоже Такі пристрої схільні до корозії "іржавіють".За рахунок ваги, кріплення такоже нужно вібіраті більш масивною, через це довжина Стальова антен зазвічай обмежена до одного метра.

Різноманітність конструкцій доповнюється наявністю або відсутністю підсілювача в заводській КОМПЛЕКТАЦІЇ, такоже часто виробник предполагает на антені кишеню (пластиковий бокс), для установки підсілювача у виде плати, что дозволяє підібраті антени підсилювач чітко під місце установки. Звідсі Варто відзначіті, что Зовнішні антени можна розділіті на 2 категорії: активні (з підсілювачем) и пасивні (без підсілювача). Активні Зовнішні антени більш потужні и вімагають харчування, в залежності від моделі підсілювача харчування від 5 до 12 Вольт постійного струм. Если встановлений підсилювач 5 Вольт, то живить его можна прямо від Т2 приставки (нужно Включити харчування антени в меню приймач).У разі использование підсілювача 12 Вольт придется використовуват інжектор и Зовнішній блок живлення. При вікорістанні тюнера вбудований в телевізор придется такоже прідбаті Зовнішній блок живлення и інжектор, оскількі телевізори НЕ ма ють опції харчування підсілювачів. Если нужно посіліті сигнал, но установка підсілювача НЕ передбача конструкцією - НЕ біда, до будь-якої пасівної конструкції можна підключіті Зовнішній підсилювач, великий асортимент якіх кож Доступний у нас на сайті.

Перед тім, як купити зовнішню антену для Т2, Варто подбаті НЕ только про естетичний вигляд, нужно підбіраті приймальний елемент під ваше місце установки. Кожна ТВ антена Вулична має свой коефіцієнт Посилення, свои габарити и технічні Особливості, чим более розміри, тім вона "сільніше". Если ви прожіваєте в місці Слабкий прийому слід купити вулично антену для цифрового ТБ з максимально Показники прийому сигналу, це дозволити отріматі відмінний прийом и якість. Звертайте Рамус на параметри зазначені на упаковках и в інструкціях антен, це дозволити купити антену відповідну самє для вашого випадки.

Інтернет магазин SatMarket.com.ua є одним з великих дистриб'юторів клієнтського телевізійного обладнання, в наших каталогах уявлень великий асортимент зовнішніх Т2 антен різніх конструкцій и довжина, дозволяючі покупцеві сделать безпечного покупку Всього спектру телевізійного обладнання та аксесуарів з скроню Довірою в одному місці.

 

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ