Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:

Пульти до телевізорів

Товарна марка виробника:
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:
Сторінок:
1-48
Всього: 49
Сторінок:
1-48
Всього: 49

У сучасности жітті універсальний пульт від телевізора істотно спрощує повсякденні процеси ЕКСПЛУАТАЦІЇ телевізора. Неможливо уявіті Собі использование сучасної ТВ техніки без пульта. Існує Ціла класифікація пультів для телевізора, яка поділяється по функціональності.

Дуже часто может скластись ситуация, что пульт для перемикань каналів телевізора виходом з ладу. ВІН здатно впасти з висоти, в воду, в него может потрапіті волога, елементи живлення такоже легко могут потекті. Если у вас непопулярна модель телевізора, найти оригінальний пульт дуже непросто. Іноді ПДУ просто знімають з виробництва або в Вашому РЕГІОНІ просто не продаються. У такому випадки можна просто купити пульт для телевізора універсального типу и не хвілюватіся.

У якіх випадка Знадоби?

Універсальний пульт для телевізорів - це Ідеальне решение, если у Вашому будинку более одного телевізора и тюнера. ВІН дозволяє перемікаті канали, Здійснювати настройку и Виконувати всі інші Стандартні Функції на всех прилаштувати при необхідності. Если комплектний пульт до телевізора БУВ Загублений або Зламане, або ви Придбай Пристрій без пульта (например, з рук), просто купите універсальний девайс.

Звичайно, в Першу Черга має сенс купити пульт до телевізора оригінального бланках, но если его немає, то залішається пульт управління телевізором Сумісний або універсальний.

Основні Преимущества універсальніх пультів для телевізора

У такій ситуации універсальний пульт для телевізора - решение всех СУЧАСНИХ проблем. ВІН Підходить до всіх LCD и LED прістроїв різніх брендів. Такий девайс спеціально розроблення для багатофункціональніх завдань. У мікросхемах таких прістроїв прошіті з заводу все коди попередня и нінішнього поколение телевізорів. Самі пульти для телевізорів вімагають попередньої установки або настройки. После установки елементів живлення відповідно до інструкції нужно ввести код Вашої моделі телевізора, после чого пульт відразу готов до роботи. Всі сучасні пристрої оснащені Незалежною пам'яттю, если даже поміняти батарейки всі налаштування залішаються.

Які фактори брати до уваги в процесі Вибори?

Перш, чем купити універсальний пульт для телевізора, візьміть до уваги следующие Параметри:

  1. Перед покупкою подумайте про ті, вібіраєте ви Пристрій для Одне телевізора або для декількох.
  2. Если вам нужно пульт для перемикань Т2, Врахуй и це.
  3. Если у Вашому арсеналі телевізори только одного Певного бренду, має сенс купити пульт для перемикань каналів цієї торгової марки.

Особливості універсальніх пультів

Існує міф, что є універсальний пульт для всіх телевізорів, як правило, це не так, и Різні моделі універсальніх пультів ма ють свой список сумісних телевізорів. У таких прістроїв своя внутрішня база кодів. КОЖЕН код відкріває доступ до питань комерційної торгівлі моделей телевізорів. Звічайні пульта не потребують в налаштуванні. Однако універсальні пульти все ж придется налаштуваті. Це Досить легко сделать. Досить натіснуті и утрімуваті клавішу Set до моменту, поки НЕ блімне світлодіод на пристрої. После цього направте Пристрій на ТБ і натіскайте кнопку Збільшення гучності. Зверніть увагу на ті, что Кожне ваше натіскання винне буті одночасно з міготінням індікатора.

Як только на ТБ з'явиться шкала гучності, натісніть ще раз кнопку Set. Так ваш пульт запам'ятає настройки.

Такоже на пульті можна вручну ввести код моделі телевізора, код можна найти в інструкції, что поставляється з пультом дістанційного керування. У разі, если ви ввели всі коди, а на ТЕЛЕВІЗОРІ так и не з'явилася гучність на екрані, є ймовірність, что ваша модель не підтрімує конкретний пульт.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 28-09-2021 12:46
КНОПКА
СВЯЗИ