Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Пульти до телевізорів

Товарна марка виробника:
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:
Сторінок:
1-48
Всього: 51
Сторінок:
1-48
Всього: 51

У сучасному житті універсальний пульт від телевізора значно спрощує повсякденні процеси експлуатації телевізора. Неможливо уявити використання сучасної ТВ техніки без пульта. Існує ціла класифікація пультів для телевізора, що розділяється за функціональністю.

Дуже часто може скластися ситуація, що пульт для перемикання каналів телевізора виходить із ладу. Він здатний впасти з висоти, у воду, в нього може потрапити волога, елементи живлення також можуть легко потекти. Якщо у вас непопулярна модель телевізора, то знайти оригінальний пульт дуже непросто. Іноді ПДУ просто знімають із виробництва або у вашому регіоні просто не продаються. В такому випадку можна просто купити пульт для телевізора універсального типу і не хвилюватись.

У яких випадках потрібен?

Універсальний пульт для телевізорів – це ідеальне рішення, якщо у вашому будинку більше одного телевізора та тюнера. Він дозволяє перемикати канали, здійснювати налаштування та виконувати всі інші стандартні функції на всіх пристроях за потреби. Якщо комплектний пульт до телевізора був втрачений або зламаний, або придбали пристрій без пульта (наприклад, з рук), просто купіть універсальний девайс.

Звичайно, перш за все має сенс купити пульт до телевізора оригінального зразка, але якщо його немає, то пульт управління телевізором залишається сумісний або універсальний.

Основні переваги універсальних пультів для телевізора

У такій ситуації універсальний пульт для телевізора вирішення всіх сучасних проблем. Він підходить до всіх LCD та LED пристроїв різних брендів. Такий девайс спеціально розроблений для функціональних завдань. У мікросхемах таких пристроїв прошиті із заводу всі коди попереднього та нинішнього покоління телевізорів. Самі пульти для телевізорів потребують попередньої установки або налаштування. Після встановлення елементів живлення згідно з інструкцією потрібно ввести код моделі телевізора, після чого пульт відразу готовий до роботи. Всі сучасні пристрої оснащені незалежною пам'яттю, якщо навіть поміняти батарейки всі налаштування залишаються.

Які фактори брати до уваги у процесі вибору?

Перш ніж придбати універсальний пульт для телевізора, зверніть увагу на наступні параметри:

  1. Перед покупкою подумайте про те, чи вибираєте ви пристрій для одного телевізора або для декількох.
  2. Якщо вам потрібний пульт для перемикання Т2, врахуйте це.
  3. Якщо у вашому арсеналі телевізори лише одного певного бренду, є сенс купити пульт для перемикання каналів цієї торгової марки.

Особливості універсальних пультів

Існує міф, що є універсальний пульт для всіх телевізорів, як правило, це не так і різні моделі універсальних пультів мають свій список сумісних телевізорів. Такі пристрої мають свою внутрішню базу кодів. Кожен код відкриває доступ до певних моделей телевізорів. Звичайні пульти не потребують настроювання. Однак універсальні пульти все ж таки доведеться налаштувати. Це досить легко зробити. Досить натиснути та утримувати клавішу Set до моменту, поки не блимне світлодіод на пристрої. Після цього направте пристрій на телевізор і натискайте кнопку збільшення гучності. Зверніть увагу на те, що кожне натискання має бути одночасно з миготінням індикатора.

Як тільки на ТВ з'явиться шкала гучності, ще раз натисніть кнопку Set. Так ваш пульт запам'ятає налаштування.

Також на пульті можна вручну ввести код моделі телевізора, код можна знайти в інструкції ДУ, що поставляється з пультом. Якщо ви ввели всі коди, а на телевізорі так і не з'явилася гучність на екрані, є ймовірність, що ваша модель не підтримує конкретний пульт.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ