Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Рамки до вимикачів та розеток

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Вибирати рамки для розеток важливо ще до повного прокладання електричних мереж. На вибір впливає розмір, оскільки він різний у багатьох приладів. Не менш важливим атрибутом є рамка для вимикача. Обладнання має бути якісним та безпечним, виконаним із міцного матеріалу.

На нашому сайті ви можете купити рамки для вимикачів та розеток за найнижчими цінами від найвідоміших брендів.

Як обрати рамки

Насамперед врахуйте, для чого потрібна рамка. Вони закривають розетку або вимикач у монтажній коробці. Також рамки для розеток та вимикачів надають міцності всьому з'єднанню в тому випадку, якщо розетка та вимикач встановлюються в одному місці. Більше того, всьому з'єднанню надається гармонійний вигляд загалом.

За допомогою рамки для вимикача та розетки можна легко помістити у загальну картину будинку електричні елементи. Рамки мають різну стилістику, що дозволяє підібрати рамку з урахуванням загального дизайну.

Звертаючи увагу на всі ці характеристики, можна легко купити рамки для розеток та вимикачів необхідного вам формату. Якщо ви сумніваєтеся у покупці – краще проконсультуйтеся з досвідченим фахівцем перед тим, як купувати рамку.

Не менш важливим аспектом є матеріал, з якого виконано рамку. Вони бувають такими:

  1. Пластикові. Найпоширеніший вид, універсальний та простий у використанні.
  2. Комбіновані. Також досить відомі моделі, які поєднують у собі пластик та метал.
  3. Металеві. Виконані з алюмінію, латуні чи сталі.
  4. Скляні кадри. Визнані найкрасивішими. Вони досить одноманітні у своєму виконанні, але нададуть будь-якому приміщенню красу.

Матеріал потрібно вибирати виходячи з ваших фінансових можливостей та особистих переваг.

Не варто забувати про бренд рамки для розетки та вимикача. Бажано вибирати виріб від відомого та перевіреного виробника. Інакше є шанс купити неякісний та небезпечний для електричного проведення товар.

Купуйте рамки для розеток та вимикачів у нас

Наша компанія займається продажем якісного електричного обладнання. У каталозі представлені рамки від найвідоміших брендів, якість яких доведена сотні разів. Ми маємо величезну клієнтську базу та регулярно виконуємо замовлення різних масштабів.

Якщо у вас виникають питання щодо асортименту, доставки, ціни та іншого - зателефонуйте нашому консультанту. У компанії працюють досвідчені професіонали, які добре знаються на товарі. Вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вам вибрати ідеальну рамку.

На всю продукцію надається гарантія розмір якої залежить від виробника. Якщо рамка вам не підійшла або виявилася бракованою - ми повернемо гроші або замінимо товар.

У нашому магазині регулярно проводяться акції та бонусні програми, завдяки яким ми залучаємо багато клієнтів з усієї країни.

Купуйте безпечне та якісне електроустаткування у нас.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ