Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Характеристики кабеля
Диаметр проводника
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

клеми

Клем Швидкого монтажу сегодня практично вітіснілі застарілі аналоги, в якіх електричний контакт забезпечувався Гвинтове зажимами. Смороду застосовуються для комутації алюмінієвих и мідніх проводів при ВИРОБНИЦТВІ електромонтажних робіт в житлового будинку, квартири, офісних, адміністратівніх пріміщеннях, на КОМЕРЦІЙНИХ и других об'єктах. Такі комутаційні засоби не боятися вібрації, які не вімагають періодічної підтяжкі. Для їх установки нужно только оконцевать комутовані дроту, кроме знімача ізоляції (або простого ножа, бокорезов) Іншого інструменту больше не булу необхідною.

До недоліків клем Швидкого монтажу можна Віднести только, что смороду НЕ розраховані на использование в електроланцюгах, за Якими Постійно протікає струм более 16 А.

Різновиди безгвінтовіх клем для з'єднання проводів

Наш інтернет-магазин предлагает найбільш затребувані модіфікації Даних виробів. У нас можна купити клеми будь-которого типу: прохідну - для Приєднання одного провідника и розгалужувальні - для подачі електроенергії на кілька окремий спожівачів, гілок електричного кола.

  • Клема для проведення самозажімніе. Забезпечує надійний електричний контакт с помощью пружини механізмів - гнути Стальова пластин, Які прітіскають дрота до електропровідній колодці. З'єднання с помощью самозатягуються клем здійснюються гранично просто: зачіщені кінці проводів вставляються в клемні відчини до упору. Для роз'єднання контакту нужно прокрутіті зафіксованій провідник.
  • Клема врізна (відгалужувальна). Вікорістовується при необхідності Приєднання до магістрального кабелю. Для создания надійного контакту нужно обтиснутими Клем провідник, надійно зафіксувавші ее, и Вставити в відповідь отвір Відгалужувальні провід. При цьом цілісність живий магістралі НЕ порушується, для забезпечення контакту Досить прорізаті ізоляцію електропровіднікамі до жили.
  • Клема на провід нажимная. Позіціонується як багаторазове модіфікація клемних з'єднань. Контакт досягається за рахунок зміни положення натіскніх важелів. Для комутації нужно Вставити дріт в отвір клеми и притиснути его помощью важеля. Демонтаж здійснюється так само просто: важіль переводитися у Відкрите положення, провідник безперешкодно вітягується.
  • Сервісна Клема на дроті. Вироби цього типу могут використовуват при підключенні освітлювальніх приладів та других малопотужніх електроспоживачів. Часто застосовуються для подовжений проводів в важкодоступніх місцях.

Безгвінтові клеми для проводів будь-которого типу значний пріскорюють процес виробництва електромонтажних робіт, однак ма ють обмеження по пропускній здатності. Більшість модіфікацій Даних Сполука розраховано на роботу в ланцюг з силою Струму 6-16 ампер.

Если ви бажаєте купити клеми для Швидкого монтажу будь-которого типу за найніжчімі ценам, Звертайтеся до наших послуг. Ми пропонуємо продукцію перевіреної якості за цінамі віробніків.

Ми в соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 04-08-2021 23:01
КНОПКА
СВЯЗИ