Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Клеми та колодки

Характеристики кабеля
Диаметр проводника
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Клеми швидкого монтажу сьогодні практично витіснили застарілі аналоги, у яких електричний контакт забезпечувався гвинтовими затискачами. Вони застосовуються для комутації алюмінієвих та мідних проводів під час проведення електромонтажних робіт у житлових будинках, квартирах, офісних, адміністративних приміщеннях, на комерційних та інших об'єктах. Такі комутаційні засоби не бояться вібрації, не потребують періодичної підтяжки. Для їх встановлення потрібно тільки кінець комутованих дротів, крім знімач ізоляції (або простого ножа, бокорізів) іншого інструменту більше не потрібно.

До недоліків клем швидкого монтажу можна віднести тільки те, що вони не розраховані на використання в електроланцюжках, якими постійно протікає струм більше 16 А.

Різновиди безгвинтових клем для з'єднання проводів

Наш інтернет-магазин пропонує найпопулярніші модифікації даних виробів. У нас можна купити клему будь-якого типу: прохідну – для приєднання одного провідника та розгалужувальну – для подачі електроенергії на кілька окремих споживачів, гілок електроланцюга.

Клема для дроту самозатискна. Забезпечує надійний електричний контакт за допомогою пружинних механізмів - гнутих сталевих пластин, які притискають дроти до електропровідної колодки. З'єднання за допомогою самозатискних клем здійснюються дуже просто: зачищені кінці проводів вставляються в клемні отвори до упору. Для роз'єднання контакту необхідно прокрутити зафіксований провідник.

Клема врізна (відповідальна). Використовується за потреби приєднання до магістрального кабелю. Для створення надійного контакту потрібно обтиснути клемою провідник, надійно зафіксувавши її, і вставити в отвір у відповідь відповідальний провід. При цьому цілісність жили магістралі не порушується, для забезпечення контакту достатньо прорізати ізоляцію електропровідника до жили.

Клема на провід натискна. Позиціонується як багаторазова модифікація клемних сполук. Контакт досягається за рахунок перемикання положення натискних важелів. Для комутації потрібно вставити провід в отвір клеми та притиснути його за допомогою важеля. Демонтаж здійснюється так само просто: важіль перекладається у відкрите положення, провідник безперешкодно витягується.

Сервісна клема на дроти. Вироби цього можуть використовуватися при підключенні освітлювальних приладів та інших малопотужних електроспоживачів. Часто застосовуються для подовження дротів у важкодоступних місцях.

Безгвинтові клеми для проводів будь-якого типу значно прискорюють процес проведення електромонтажних робіт, однак мають обмеження пропускної спроможності. Більшість модифікацій даних з'єднань розраховано працювати у ланцюгах із силою струму 6-16 ампер.

Якщо ви бажаєте купити клеми для швидкого монтажу за найнижчими цінами, звертайтесь до наших послуг. Ми пропонуємо продукцію перевіреної якості за цінами виробників.

ідгалужувальні провід. При цьом цілісність живий магістралі НЕ порушується, для забезпечення контакту Досить прорізаті ізоляцію електропровіднікамі до жили.

  • Клема на провід нажимная. Позіціонується як багаторазове модіфікація клемних з'єднань. Контакт досягається за рахунок зміни положення натіскніх важелів. Для комутації нужно Вставити дріт в отвір клеми и притиснути его помощью важеля. Демонтаж здійснюється так само просто: важіль переводитися у Відкрите положення, провідник безперешкодно вітягується.
  • Сервісна Клема на дроті. Вироби цього типу могут використовуват при підключенні освітлювальніх приладів та других малопотужніх електроспоживачів. Часто застосовуються для подовжений проводів в важкодоступніх місцях.

Безгвінтові клеми для проводів будь-которого типу значний пріскорюють процес виробництва електромонтажних робіт, однак ма ють обмеження по пропускній здатності. Більшість модіфікацій Даних Сполука розраховано на роботу в ланцюг з силою Струму 6-16 ампер.

Если ви бажаєте купити клеми для Швидкого монтажу будь-которого типу за найніжчімі ценам, Звертайтеся до наших послуг. Ми пропонуємо продукцію перевіреної якості за цінамі віробніків.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ