Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Тюнери компании Eurosky прізначені для якісного и стабільного прийому цифрових сігналів від телевежі з перетворенням его в сигнал подається до телевізора. Смороду сінхронізують аудіо / відео потоки, коректують всі вінікаючі помилки, Працюють з картинки в форматі 4: 3 и широкому форматі 16: 9. А також ма ють всі необхідні роз'єми для Підключення старих и суперсучасніх моделей телевізорів.

Інші Преимущества цифрових ефірніх ресіверів Евроскай Т2

Супутниковий тюнер Eurosky T2 має вбудований блок живлення (іноді Зовнішній) и кнопки на передній панелі для Зручне управління ефірнім обладнанням. Деякі моделі могут підключатіся до домашньої Wi-Fi мережі (для цього необходимо Вставити в один з USB роз'ємів Wi-Fi адаптер). Інші Преимущества ТВ-тюнерів:

  • чорний металевий корпус Виглядає красиво з боку и захіщає внутрішні елементи від механічніх пошкоджень;
  • цифровий інформаційний дисплей дозволяє зрозуміті режим роботи тюнера;
  • вентиляційні отвори запобігають перегрів обладнання;
  • в робочому режімі спожівається до 10 Вт в годину, в режімі Очікування - НЕ більш 0,5 Вт (економити електроенергію);
  • підтрімується багатоканальний звук Dolby Digital (покладу від моделі).

После включення пристрою з'являється опція установки первинного налаштування. Меню Досить просте и зручне. Ціна тюнера Eurosky может варіюватіся віходячі з мультимедійних характеристик.

Мультимедійні возможности тюнерів Eurosky

Перш чем купити (роздріб або опт) тюнер, та патенти, более дізнатіся про его функціональні возможности. Більшість з представлених моделей підтрімують роботу IPTV (зі списком m3u). Смороду дають доступ до Gmail, могут відтворюваті будь-потокове відео, дозволяють запісуваті контент на Зовнішній накопичувач (ВІН вставляється в один з USB-роз'ємів пристрою).

Такоже тюнери будут Показувати вам 32 безкоштовна каналу в будь-яку погоду и даже при відсутності інтернет-з'єднання. Запис відео можлива Завдяк зручній Функції TimeShift.

Скільки коштує тюнер Eurosky? Ціна Залежить від перерахованого вищє характеристик. У кожної моделі смороду свои. У Деяк відсутні ті Функції, Які є стандартними для других ресіверів. Если бажаєте купити тюнер Eurosky, віберіть відповідну модель в нашому каталозі.

Деякі моделі ма ють вбудований відеосервіс YouTube, всі здатні відаваті дуже якісну картинку з роздільною здатністю 1080 пікселів (за допомогою цифрового HDMI порту). Можна замовити Т2 тюнер Eurosky в Кам'янець-Подільському за доступною ціною. Доставка здійснюється НЕ тільки в Кам'янець-Подільський, а й в інші міста України - Миколаїв, Дніпро, Київ та ін.

Ми в соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 22-07-2021 18:20
КНОПКА
СВЯЗИ