Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

XTRA TV

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Комплекти з CI + модулями для комфортного перегляду не тільки Xtra TV

Xtra TV, купити карту якого вважало за краще чимало українців, - один з тих вітчизняних операторів, хто надає користувачам надзвичайно вигідний у багатьох аспектах доступ до супутникового телебачення. Тим, хто зважився на подібний вибір, відкрилася маса нових можливостей по освоєнню і використанню інформації. Xtra TV пакети пропонує такі, щоб краще вдавалося пізнавати світ, освоювати нові мови і цікаві відомості з різних галузей знань. Та й якісну розвагу під час перегляду подібного ТВ гарантовано. Чим же обумовлені ці переваги, що дарується Extra TV?

Актуальні пакети «Екстра ТВ»: облік різноманіття смаків глядачів

Карта Xtra TV - ключ до миру, де панує різноманіття вітчизняних, європейських і російських каналів всілякої тематики. Слід зазначити одне: в Xtra TV канали скомпоновані по пакетам так, щоб користувач вибирав саме те, що відповідає запитам його і домашніх, не переплачуючи за непотрібне, на що і перемикатися-то навряд чи хто-небудь в його будинку буде.

В наявний на озброєнні Xtra TV список каналів входять десятки найбільш популярних з них. Перелік їх і кількість трохи різняться з урахуванням обраного набору. Так, якщо, переглянувши наявні на нинішній момент в «Екстра ТВ» пакети каналів, віддати перевагу «Сімейний», людина отримає ті з них, що присвячені переважно розважальної тематики. Тут представлено 52 спортивних, кіно-, автомобільних, ряду інших тематичних каналу. Знайде тут щось для себе відповідне і юний глядач (йому представлені кілька дитячих), і навіть любитель «полунички». Правда, доведеться, замовивши такого роду канали «Екстра ТВ», забезпечити їх недоступність малолітнім нащадкам.

Багатьох з тих, хто побажав купити карту Xtra TV, привернуло наявність спеціального футбольного пакета. Окремо виділені дитяча тематика, серія «Кругозір» (про природу, кулінарії, географії, подорожах, для спраглих більш поглиблено вивчити англійську та ін.). Тим, кого не цікавить настільки вузька спеціалізація ряду наданих «Екстра ТВ» пакетів, має сенс вибрати MIX з 60 каналів.

Xtra ТВ: чи не пакетами єдиними

Не можна сприймати пропонований користувачам «Екстра ТВ» значний список каналів як єдина перевага цього оператора. Все ж його ключовими перевагами фахівці називають більш ніж демократичні розцінки і простоту отримання доступу до супутникового телевізійного світу. За останній перш відповідала одноосібно карта «Екстра ТВ», але зараз ситуація дещо змінилася. Що ж до вартості користування різними пакетами каналів, вона залишається надзвичайно низькою, обчислюючи всього-то десяткам гривень за місяць. Конкретна ціна залежить виключно від пакета і його наповнення.

Тим же, хто припускає купити картку «Екстра ТВ» для здобуття доступу до перерахованого трохи вище набору супутникових каналів, зараз варто дещо змінити пріоритети. У другому кварталі 2018 го була дещо змінена політика компанії в цьому відношенні. Оператор заявив про прагнення відмовитися від кардшерінга і перейти на звичний для користувачів супутникового TV доступ - за допомогою спеціального ресивера.

Придбання обладнання для «Екстра ТВ»: переваги співпраці з Satmarket

Людям, які купують апаратуру, необхідну для отримання супутникового ТБ від цього українського оператора, доводиться крім самої покупки вирішувати масу питань, пов'язаних з його установкою і повної підготовкою до повноцінного функціонування. Для тих, хто не особливо обізнаний в технічних тонкощах, ці дії представляють справжню проблему. Якщо ж ви зважитеся обладнання для Xtra TV купити за допомогою нашого онлайн-магазина, то значна частина цих труднощів буде вже дозволена нашими фахівцями:

  • продукція, що поставляється має актуальну прошивку і абсолютно працездатна;
  • коли підходить термін оновлення ПЗ, достатньо буде зайти у відповідний розділ Satmarket, де збережені потрібні дампи, інструкції і т.п .;
  • тим, хто припускав купити карту «Екстра ТВ» і розгубився через пов'язаних з нею змін, внесених оператором, рекомендуємо натомість придбати ресивер з відповідним пакетом каналів (вибір - майже з десятка варіантів);
  • розцінки на товари для супутникового ТБ досить скромні і доступні кожному;
  • умови здійснення платежу і доставки відрізняються гнучкістю, так що кожен знайде для себе найбільш прийнятні з них.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ