Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Роутери MikroTik

Характеристики WI-FI роутерів
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити роутер MikroTik, а також інше обладнання цього бренду. У своїй ціновій категорії продукція не має конкурентів. Функціонал у всіх мережевих пристроїв значний, будь то домашній роутер Мікротик за ціною значно нижчою за середній по ринку або маршрутизатор для великих мереж.

Компанія MikroTik: бюджетні рішення високої якості

Латвійський бренд MikroTik виробляє мережеве обладнання та програмне забезпечення під нього. Компанія широко відома в середовищі системних адміністраторів тим, що за високої надійності та стійкої працездатності її продукція відрізняється демократичною вартістю.

Щоб налаштувати маршрутизатор або роутер Мікротік, може знадобитися, щоб мережевий адміністратор мав певний досвід або був би готовий у всьому досконало розібратися. Управління відбувається через спеціальну операційну систему, розроблену брендом на основі Linux, яка одержала назву MikroTik RouterOS. До всіх продуктів, включаючи програмні, є докладна офіційна документація.

Роутери Мікротик дозволяють створювати повнофункціональні мережеві рішення, які за бюджетом обходяться в рази дешевше за продукти іменитих брендів у галузі мережевого обладнання. Саме за це латвійського виробника так шанують досвідчені адміністратори.

Особливості продукції Мікротик

Рішення бренду відносяться до бюджетних за вартістю, але за якістю виконання вони змагаються з найвідомішими представниками ринку. Чим відрізняються роутери MikroTik:

  1. ергономічність. Всі продукти бренду зручні в управлінні;
  2. гнучкість налаштування: допуски можна встановити так, як це потрібно. Суперничати з маршрутизаторами MikroTik у цьому можуть лише дорогі бренди;
  3. можливості віртуалізації;
  4. масштабованість рішень на основі роутерів MikroTik;
  5. довговічність продукції;
  6. широка функціональність.

Якщо купити роутер Мікротик навіть найбюджетнішого рівня, велика кількість його налаштувань зможе змагатися з професійним обладнанням. Тим, хто купує пристрої для налаштування домашнього інтернету, повний функціонал може не стати в нагоді. Але труднощів це не викликає: налаштувати WiFi роутер MikroTik для використання легко зможе людина, далека від мережевого адміністрування.

Якщо ви хочете купити маршрутизатор MikroTik, то це підходяще рішення як для малих, так і для великих підприємств. На основі обладнання цього бренду можна налаштувати повнофункціональну мережу, яка працюватиме і дуже довго не ламатиметься. Виробник постійно оновлює програмне забезпечення для своєї мережевої продукції, тому можна не хвилюватися, що прошивки морально застаріють.

Роутер Мікротик купити можна і для дому: це робоче рішення, дуже надійне, економічне та довговічне.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ