Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:

Роутеры MikroTik

Характеристики WI-FI роутерів
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити роутер MikroTik, а такоже інше обладнання цього латвійського бренду. У життя без ціновій категорії дана продукція НЕ має конкурентів. Функціонал у всех мережевих прістроїв Значний, будь то домашній роутер Мікротік за ціною значний нижчих середня по Сайти Вся або маршрутизатор для великих мереж.

Компанія MikroTik: Бюджетні решение вісокої якості

Латвійській бренд MikroTik віробляє Мережеве обладнання та програмне забезпечення під него. Компанія широко відома в середовіщі системних адміністраторів тім, что при вісокій надійності и стійкої працездатності ее продукція відрізняється демократичністю вартістю.

Щоб налаштуваті маршрутизатор або роутер Мікротік, может знадобітіся, щоб мережевий адміністратор МАВ Деяк досвід або БУВ бі готов у всьому досконально розібратіся. Управління відбувається через спеціальну операційну систему, розроблення брендом на основе Linux, яка получила Назву MikroTik RouterOS. До всіх продуктів, включаючі Програмні, є доповідна офіційна документація.

Роутер Мікротік дозволяють створюваті повнофункціональні мережеві решение, Які по бюджету обходяться в рази дешевше продуктів іменітіх брендів в області мережевих обладнання. Саме за це латвійського виробника так поважають досвідчені адміністратори.

Особливості продукції Мікротік

Рішення бренду відносяться до бюджетних за вартістю, но за якістю Виконання смороду змагаються з найіменітішімі представник Сайти Вся. Чим відрізняються роутери MikroTik:

  • ергономіка. Всі продукти бренду зручні в управлінні;
  • гнучкість настройки: допуски можна Встановити так, як це нужно. Змагати з маршрутизаторами MikroTik в цьом могут только дорогі бренді;
  • возможности віртуалізації;
  • масштабованість РІШЕНЬ на основе роутерів MikroTik;
  • довговічність продукції;
  • широка функціональність.

Если купити роутер Мікротік даже самого бюджетного рівня, велика Кількість его налаштування зможу змагати з професійним обладнанням. Тім, хто купує пристрої для настройки домашнього інтернету, повний функціонал может НЕ знадобітіся. Альо труднощів Це не вікліче: налаштуваті WiFi роутер MikroTik для использование легко зможу людина, далека від мережевих адміністрування.

Если ви хочете купити маршрутизатор MikroTik, то це слушно решение як для малих, так и для великих підприємств. На Основі обладнання цього бренду можна налаштуваті повнофункціональну ятір, яка буде працювати и дуже Довгий не ламатіся. Виробник Постійно оновлює програмне забезпечення для своєї мережевої продукції, тому годі й хвілюватіся про ті, что прошивки морально застаріють.

Роутер Мікротік купити можна и для будинку: це робоче решение, дуже надійне, економічне и довговічне.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 18-10-2021 21:26
КНОПКА
СВЯЗИ