Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:

Smart датчики

Тип зв'язку
Тип пристрою
Програма управління
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Датчики, Встановлені в розумному будинку, Працюють на підставі информации, что Надходить з навколишнього середовища. Смороду реагують на чистоту Повітря, яскравість освітлення, зміни клімату та інші фактори на параметри якіх смороду спроектовані. Коли відбуваються Зміни в середовіщі, від датчіків протікання, что знаходяться Всередині розумного будинку, уходит сигнал, ВІН відправляється на контролер, Який Виконує роль мозком будинку. Такі системи останнім часом Набуль широкого Поширення, їх монтуються и в житлового будинку, квартири, а такоже у виробничих та офісних пріміщеннях.

Як реагуватіме розумний будинок на отрімані сигналі? Все Залежить від запрограмованіх налаштування. Господар розумного будинку с помощью датчіків отрімує Відомості через додаток, в тій же година датчики сігналізують контролера, что передает командіровку управління системе автоматики.

різновиди датчіків

Розділяють два основних види датчіків для розумного будинку:

  • Бездротові. Між ними и автоматикою проходити «спілкування» за спеціальнім радіоканалу. Такий тип прістроїв підійде тім людям, у якіх в квартирі Вже зроблений хороший ремонт, тому немає СЕНС повторно прокладатися дроту;
  • провідні датчики в розумний будинок. Сигнал до контролера Надходить через кабель, а потім запускається Певна чином впліваті у відповідь. Провідна мережа вважається більш надійною относительно бездротовіх систем. Такоже годиною ВАРТІСТЬ дротяними датчіків менше и КОЖЕН вібірає розумні датчики для свого будинку під Власні вимоги.

Рухи

Прісутність розумних датчіків в будинку дозволяє дізнатіся про процеси, что відбуваються в радіусі їх роботи. Смороду функціонують и Всередині будинку, и на вулиці. Їх могут підключаті до сігналізаційніх, вентиляційних систем, освітлювальніх приладів. Например, коли машина під'їжджає до воріт або господар будинку спускається в підвальне приміщення, світло включається самостійно.

Датчики руху, розміщені в розумному будинку, допомагають значний спростіті життя власникам и економіті на електроенергії.

Температура и вологість

Датчики температури и вологості для розумного будинку дозволяють управляти мікрокліматом в різніх пріміщеннях прів'язуючісь до пори року, часу доби або потокові погоду. Такоже дуже актуальний контроль прісутності людей в пріміщенні, относительно цього логічно регулюваті мікроклімат.

безпеки

Датчики безпеки несуть дуже важліву и відповідальну функцію Запобігання аварійних и техногенних СИТУАЦІЙ в розумному будинку, їх робота Робить життя людей більш безпечним, до них відносяться:

  • датчики виток газу,
  • датчики задімлення,
  • датчики протікання води в розумному будинку и ін.

прісутності

Смороду в порівнянні з датчиками руху відрізняються більшою чутливістю. Если брати до уваги датчики руху, то смороду порівнюють Відомості в 8 зонах. А пристрої прісутності - в 16, 32 зонах. Набір датчіків для розумного будинку зреагує на поворот голови, рух рукою и т. Д на виробництві, в офісних пріміщеннях с помощью датчіків прісутності корігується освітлення та опалення.

світлочутлівості

Коли на вулиці темно, в завданні точках можна включать світло. Це все робиться автоматично. Налаштування датчіків для системи в розумному будинку віконується так, щоб підвіщіті комфорт и Вчасно реагуваті на годину доби у якому мало освітленості. Датчики такого типу могут сполучатіся разом з жалюзі и іншімі системами розумного будинку. Например, если сонячні Промені Занадто Яскраві и потрапляють приміщення, то датчик подає сигнал для штор, щоб смороду закрити.

Вас такоже может зацікавити:

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 21-09-2021 13:55
КНОПКА
СВЯЗИ