Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Smart вимикачі

Тип зв'язку
Програма управління
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

На нашому сайті пропонується замовити вимикачі для розумного будинку. З їх допомогою здійснюється керування приладами освітлення. Використовуючи такий вимикач, можна вмикати та вимикати світло у будь-якій частині будинку з екрана смартфона або за подією, перебуваючи в будь-якому місці. Бездротові пристрої дозволяють у будь-який час керувати лампами на вулиці, квартирі, котеджі або офісі.

Ключові особливості

Smart вимикач для розумного будинку встановлюється на місце звичайного пристрою для увімкнення або вимкнення світла. Його габарити відповідають стандартним розмірам коробки. Роботою вимикача можна керувати онлайн або за допомогою таймера, прив'язувати до будь-яких подій та часу доби. Сенсорні пристрої можуть оснащуватися незалежними каналами керування. Вони мають функцію активації на той час, коли власник приходить із роботи. Завдяки цьому власник у темний час доби підходить до вже освітленого котеджу або заходить у світле приміщення.

Вимикачі для розумного будинку оптимально поєднуються з будь-яким оформленням інтер'єру, починаючи з модерну і закінчуючи хай-теком. Вони зручні в управлінні, надійні, відповідають вимогам безпеки, що висуваються до електроприладів. Призначені для системи розумний будинок вимикачі управляються за допомогою програми, що встановлюється на IOS або Android. Виробник підкреслює, що вони дають можливість включати та вимикати будь-які типи ліхтарів, люстр та електроприладів.

Зазначимо і те, що з одного смартфона або кількох можна керувати необмеженою кількістю пристроїв. При необхідності, створений для системи розумний будинок вимикач, можна задіяти торканням пальця, написати сценарій або просто прив'язати до часу вмикання та вимкнення. Поверхня приладу виконана із загартованого скла товщиною 2 мм, стійкого до ударів та механічних навантажень. Корпус виготовляється з білого міцного пластику. Саме тому вимикач виглядає привабливо.

Принцип функціонування

Спочатку потрібно встановити та підключити вимикач до мережі живлення. Після першого запуску смарт вимикач потрібно прив'язати до мережі WI-FI і зареєструвати в програмі розумного будинку в смартфоні. Процедура підключення дуже проста, при подачі живлення на прилад з'явиться світло значка Wi-Fi, після цього потрібно натиснути та утримувати протягом кількох секунд центральну сенсорну кнопку увімкнення. Далі в додаток на IOS або Android слід обрати функцію "додати пристрій" для автоматичного пошуку пристрою. Вводиться пароль Wi-Fi вашої домашньої мережі і програма синхронізує вимикач, після чого можна розпочати його використання. Звертайтеся до представників нашої компанії, щоб отримати більше інформації та вимикачі у розумний будинок купити за вигідною ціною.

Плюси замовлення в інтернет-магазині

  1. Великий вибір пристроїв для розумного будинку.
  2. Гарантована якість товарів, що поставляються.
  3. Привабливі ціни без націнок посередників.
  4. Інформативні консультації, що полегшують вибір приладів.
  5. Можливість забрати вимикач для розумного будинку у пункті самовивезення або замовити доставку.
  6. Зручні засоби оплати для користувачів.
  7. Регулярне проведення акцій та розпродажів.

Зв'язавшись з нашими представниками, ви зможете дізнатися більше про вимикачі та інше обладнання для системи розумний будинок та придбати їх на вигідних умовах!

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ