Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Smart розетки та реле

Тип зв'язку
Тип пристрою
Програма управління
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Розумний будинок – це приміщення, де всі процеси виконуються за закладеною програмою в автоматичному режимі. Наприклад, можна запрограмувати, щоб у разі протікання в будинку перекривалася вода або за відсутності в кімнаті мешканців вимикалося світло або будь-який інший прилад. У цьому процесі беруть участь розумні реле та розетки, що знаходяться всередині розумного будинку.

Принцип роботи

В основі такої розетки покладено роботу реле. Коли надходить сигнал, розумна розетка включає або вимикає прилад включений до неї. Існують різні різновиди смарт-розеток, розраховані на різний струм і можуть керуватися різними каналами зв'язку: Wi-Fi, ZegBee, GSM зв'язок. Налаштувати керування розеткою в розумному будинку можна за допомогою спеціальної програми на телефоні. Також є моделі, що мають датчики потужності споживання електроенергії, що дозволяють контролювати витрачену енергію в будинку та коригувати її.

Функції розетки

За допомогою розетки для розумного будинку можна увімкнути чайник, не залишаючи ліжка. Головний плюс подібних пристроїв – можливість настроїти час роботи. Наприклад, господар може підключити систему поливу, яка працюватиме протягом 15 хвилин двічі на добу, систему зовнішнього освітлення, яка ввечері включатиметься, а вранці вимикатиметься.

Якщо людина вийшла з дому і не може згадати, вимкнула праску чи ні, вона може просто відключити розетку, перебуваючи на роботі чи в метро. Якщо ви знаходитесь в місцях, де відсутній інтернет, тоді можна використовувати розумну розетку в будинку з сім-картою.

Різновиди

Розрізняють два види розеток для розумного будинку:

  • розетки для розумного будинку. Їх монтують у стіну у квартирі чи будинку. На вигляд вони можуть нагадувати звичайні аналоги або бути сенсорними;
  • переносні пристрої є посередниками. Така розетка вмикається у звичайну розетку стандартною вилкою і на своєму корпусі містить таке саме гніздо для підключення вилки будь-якого електричного приладу.

Вибір розумної розетки

Вибираючи розетку в розумний будинок, важливо розуміти, які завдання вона має виконувати. Слід звернути увагу на такі критерії:

  1. тип керування. У разі використання Wi-Fi керування здійснюється за допомогою програми, встановленої на телефоні. Радіорозетки запускаються завдяки дистанційному пульту. Керувати GSM-розетками можна з телефону, зробивши дзвінок або написавши SMS. Для будинку вибирають розумні розетки Wi-Fi, для дачної ділянки краще підійде GSM. Для території, де немає доступу до інтернету – пристрої з роботою по радіоканалу;
  2. максимальна потужність. Кожна розетка має обмеження за потужністю пристрою, що запитується. У разі надто великого споживання виріб може вийти з ладу;
  3. тип підключення. Розетки в розумному будинку можуть встановлюватися поверх старих розеток або бути частиною щита;
  4. функціональність. Розетки для розумного будинку можуть виконувати додаткові функції (відстежувати кількість споживаної електрики, повідомляти про неполадки, записувати алгоритми роботи, захищати від стрибків напруги).

Купити розетки для розумного будинку за доступною ціною та з найкращими характеристиками можна на нашому сайті на вигідних умовах.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ