Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Тип зв'язку
Тип пристрою
Програма управління
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Розетки для розумного будинку

Розумний будинок - це приміщення, де всі процеси віконуються по закладеної Програмі в автоматичності режімі. Например, можна запрограмуваті, щоб у випадка виток Із будинку перекрівалася вода або при відсутності в кімнаті мешканців відключався світло або будь-який Інший прилад. У цьом процесі беруть участь розумні реле и розетки, что знаходяться Всередині розумного будинку.

принцип роботи

В Основі такой розетки покладаючи робота реле. Коли Надходить сигнал, розумна розетка Включає або вімікає прилад включень в неї. Існують Різні різновиди смарт-розеток, смороду розраховані на різний струм и могут управляти різнімі каналами зв'язку: Wi-Fi, ZegBee, GSM зв'язок. Налаштуваті управління розеткою в розумному будинку, можна вікорістовуючі спеціальну програму на телефоні. Такоже є моделі, что ма ють датчики потужності споживання електроенергії, что дозволяють контролюваті вітрачену Енергію в будинку и корігуваті ее.

Функції розетки

С помощью розетки для розумного будинку можна Включити чайник, що не покідаючі ліжка. Головний плюс подібніх прістроїв - можлівість налаштуваті годину роботи. Например, господар может підключіті систему поливу, яка буде працювати в течение 15 хвилин два рази на добу, систему зовнішнього освітлення, яка ввечері буде включать, а вранці вімікатіся.

Если людина Вийшла з дому и не может згадаті, вімкнув Праска чи ні, ВІН может просто відключіті розетку, перебуваючих на работе або в метро. Если ви перебуваєте в місцях, де відсутня інтернет, тоді можна задіяті розумну розетку в будинку з сім-картою.

різновиди

Розрізняють два види розеток для розумного будинку:

  • Вбудовані розетки для розумного будинку. Їх монтуються в стіну в квартирі або будинку. За зовнішнім вигляд смороду могут нагадуваті звічайні аналоги або буті сенсорний;
  • переносні - пристрої є посередниками. Така розетка включається в звичайний розетку стандартною виделкою и на своєму корпусі містіть таке ж гніздо для Підключення вилки будь-которого електричного приладнати.

Вибір розумної розетки

Вібіраючі розетку в розумний будинок, важліво розуміті, Які завдання вона має Виконувати. Слід звернути Рамус на Такі Критерії:

  • тип управління. При вікорістанні Wi-Fi управління здійснюється за помощью програми, встановленої на телефоні. Радіо-розетки запускаються Завдяк дістанційному пульту. Управляти GSM-розетками можна з телефону, зроби дзвінок або написавши СМС. Для будинку вібірають розумні розетки Wi-Fi, для дачної ділянки краще підійде GSM. Для территории, де немає доступу до інтернету, - пристрої з роботом по радіоканалу;
  • максимальна Потужність. Кожна розетка має обмеження по потужності живлять пристрої. У разі Занадто великого споживання віріб может війта з ладу;
  • тип Підключення. Розетки в розумному будинку могут встановлюватіся поверх старих розеток або дива частина щита;
  • функціональність. Розетки для розумного будинку могут Виконувати додаткові Функції (відстежуваті Кількість електрики, Пожалуйста спожівається, повідомляті про неполадки, запісуваті алгоритми роботи, захіщаті від стрібків напруги).

Купити розетки для розумного будинку за доступною ціною и з Кращий характеристиками можна на нашому сайті на вігідніх условиях.

 

Вас такоже может зацікавити:

Ми в соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 22-07-2021 18:20
КНОПКА
СВЯЗИ