Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

ROMSAT

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

У нашому каталозі представлений величезний асортимент цифрових приймачів Romsat. Це дозволить підібрати найбільш підходящий тюнер, виходячи з потреб, бажань і фінансових можливостей покупців.

Romsat - виробник зі світовим ім'ям

Компанію Ромсат можна сміливо віднести до категорії лідируючих підприємств, представлених на ринку цифрової техніки в Україні. Фірма була заснована в далекому 1994 році. Міжнародна політика компанії дозволила вивести обслуговування на найвищий рівень.

За час своєї діяльності підприємство зуміло накопичити великий багаж сучасних практик і знань. Успішна реалізація нового національного проекту щодо запровадження ефірного цифрового телебачення T2 змусило організацію на запуск своєї нової лінійки приймачів.

Особливості обладнання

Розробляються ресивери відрізняються:

  • якісною збіркою,
  • надійністю,
  • зручністю в експлуатації,
  • відмінною офіційною гарантією у всіх областях України,
  • широким модельним рядом.

Головна особливість техніки - відмінне співвідношення якості і вартості. Покупці отримали можливість придбати ресивер з великою кількістю корисних функцій.

Функціонал

Бюджетні моделі приймачів призначені тільки для перегляду цифрового ТБ по телевізору. Більш досконалі варіації мають можливості сучасного онлайн-медіаплеєра. Користувачі мають можливість підключити Wi-Fi адаптер і користуватися Gmail, Megogo, Youtube, IPTV і іншими відомими інтернет-сервісами.

Власники тюнерів можуть переглядати телевізійні канали, фільми та іншої медіаконтент в режимі онлайн. Крім цього, наявність портів під флеш-накопичувачі дозволяє відтворювати інформацію, записану на карти пам'яті.

Що необхідно для перегляду Т2 телебачення?

Для безкоштовного перегляду цифрового телебачення на території України будуть потрібні:

  1. ресивер Ромсат,
  2. звичайна дециметрова антена (DMB),
  3. телевізор.

Інтуїтивно зрозуміле меню, яке у тюнери, дозволить легко налаштувати обладнання на прийом улюблених каналів. Ціна приймача Romsat залежить від функціональних можливостей моделі.

Ви маєте можливість придбати тюнер в будь-якому населеному пункті України. Оперативна доставка в міста Київ, Харків, Мелітополь, Одеса, Львів дозволить незабаром після замовлення насолоджуватися цифровим телебаченням.

Якісний тюнер для прийому T2 Romsat зможу приіймати сигнал у будь-якій точці України. 

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ