Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:

Apple HomeKit

Тип пристрою
Показати всі фільтри
Вартість від до грн
Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Розумний будинок Apple HomeKit - Зручна Функціональна система засновано на вікорістанні всех перевага операційної системи IOS компании Apple, яка дозволяє управляти кліматом, освітленням та іншімі Корисна функціямі розумного будинку. Датчики руху, Відкривання дверей и вікон, диму, протікання води дадуть гарантію повної безпеки и високого комфорту житла. Розумні розетки и реле Sonoff HomeKit при нізькій вартості дозволяють Гнучкий управляти побутовими приладами и освітленням в будь-якіх пріміщеннях на будь-якіх довжина, мобільно прів'язуючісь и вправляючісь домашньої Wi-FI мережа.

Для настройки прістроїв Sonoff и алгоритмів роботи (сценаріїв) предусмотрена вбудований в смартфони iphone и планшет ipad додаток «Дім», Пожалуйста встановлен в прошівці пристрою з заводу. Доступно создания сценаріїв з прилаштувати, Які будут автоматично включаться / відключатіся в міру спрацювання будь-которого датчика або после з'явилася людей в будинку. Для голосового управління передбачення помічник SIRI. Чи не нужно вводіті командіровку, сінхронізуваті пристрої - Досить голосом озвучити команду и розумний будинок Apple HomeKit Зроби все за вас.

Як Працюють пристрої Sonoff Apple HomeKit

Пристрої sonoff apple інтегруються в єдину функціональну систему, можливий якої Досить для вирішенню практично будь-якіх завдання автоматизації будинку. Основна частина розумних приладів и датчіків відносіться до бездротовіх, для їх роботи Використовують вай-фай або блютуз технології.

Додавайте в програму «Дім» всі пристрої Sonoff, здійснюйте управління ними з будь-якої точки світу.

Плюси системи HomeKit:

  • Просте! Застосування. Для інтеграції приладнати, Який Сумісний з HomeKit, глібокі знання в програмуванні, техніці НЕ потрібні.
  • Для управління приладами підійде будь-який девайс Епл, версія операційної системи не важливо.
  • Помічник Сірі для прийому, ОБРОБКИ голосових команд в рази спрощує процес ЕКСПЛУАТАЦІЇ системи.
  • Всі прилади, Які поставляються в комплексі для HomeKit, проходять сертифікацію. Це є найкращий гарантією високого уровня Виконання подібніх гаджетів.

В Основі роботи системи лежить інтелектуальний алгоритм, Який націленій на реалізацію питань комерційної торгівлі сценаріїв.

Що вміє Apple HomeKit

Датчики и wi-fi реле sonoff формують єдину функціональну систему управління з айпі закритого типу. Виробник дает можлівість об'єднати розумні девайс в Одне ціле и підвіщіті їх функціональність. Програма "Дім" дає можлівість створюваті Різні сценарії управління, смороду будут залежаться від ваших потреб ряду факторів.

Например, у міру опускання температури в кімнаті нижчих Певного вамітзначенія програма включити обігрівач, при перевіщенні запрограмованіх параметрів - запустити кондиціонер. Контролюють зміна показніків датчики температури и вологості.

Власник будинку сам віставляє потрібні Йому параметрів контролю, Можливі варіанти:

  • моніторинг и прив'язки до часу доби, днів тижня;
  • Виконання голосових команд;
  • включення и Відключення приладів за Расписание або по команді онлайн;
  • відстеження Місцезнаходження мешканців;
  • проектування вісокорівневіх систем автоматичного управління приладами;

Ви самі вібіраєте ті настройки, які відповідають потокової запитам. Їх в будь-який момент можна буде відкорігуваті через додаток.

Хочете сделать замовлення?

Пропонуємо купити аксесуари для КОМПЛЕКТАЦІЇ, роботи системи за вігіднімі ценам, мовознавство Харкову и Україні. Оформити замовлення на Sonoff Apple HomeKit можна в один Клік. Если у вас є питання по прошівці, КОМПЛЕКТАЦІЇ системи basic, співробітнікі інтернет-магазину дадуть відповідь на них. Контакт з, за Якими ви можете купити обладнання sonoff, вказані в розділі.

Регулярно діють Акції, много позіцій йдут з безкоштовна доставкою. Щоб замовити wi-fi реле, датчик температури або Інший Пристрій Серії HomeKit Sonoff, просто заліште заявку.

Вас такоже может зацікавити:

 

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 26-10-2021 18:28
КНОПКА
СВЯЗИ