Особистий кабінет   Сервісний центр  Контакти Контакти   Новостний блок  ДилерамДилерам та майстрам  FAQFAQ  БрендиБренди

Зворотній зв'язок:

   
Товарів:
Сума:
Шановні покупці та партнери Інтернет магазину SatMarket, бойові дії змусили нас тимчасово припинити роботу до нормалізації обстановки.

Блоки живлення 12V

Вигляд:
Сортування:
Товарів:

Блоки живлення - це пристрої що забезпечують електричним живленням потрібного напруги та струму різні споживачі. Сучасні блоки живлення забезпечують економну витрату електроенергії, при відсутності навантаження, вони споживають мінімальну кількість енергії перебуваючи в режимі холостого ходу, забезпечують надійну і безпечну роботу пристроїв. Одним з найбільш поширених стандартів електроживлення, є напруга 12 Вольт, дане напруга притаманне більшості акумуляторних батарей і бортових систем автомобілів, інших пристроїв і механізмів.

Блоки живлення для світлодіодних стрічок

Пристрій перетворює напругу побутової електромережі 220 Вольт в напругу необхідне для роботи світлодіодним смуги. В результаті правильно підібраних електричних параметрів напруги і потужності блок живлення не перегрівається, світлодіоди стрічки не мерехтять.

Блок живлення 12 вольт працює з більшістю LED стрічок, які використовуються для побутових потреб. Напруга на вході може варіюватися від 190 до 230 вольт. На виході буде стабільний показник в 12V.

Корпус блоків буває відкритим (виглядати, як проста плата) і закритим. Виконується із пластику (для невеликих світлодіодних смуг), металу або у вигляді металевої перфорованої коробки. При виборі блоку живлення виходите з того, в яких умовах буде використовуватися пристрій. Для закритих сухих приміщень досить купити блок живлення 12 вольт з маркуванням IP20. Якщо світлодіодні установки розташовуються на вулиці або в приміщенні з підвищеним рівнем вологості, вибирайте металеві блоки із захистом IP67, IP66 або IP65.

Щоб дізнатися оптимальну потужність блоку живлення для LED стрічки, виконайте простий розрахунок:

  • помножте споживану потужність на кількість метрів світлодіодним смуги;
  • додайте до отриманого показника ще 20-25% для запасу потужності.

Встановлювати блоки необхідно в відкритих місцях з циркуляцією повітря, щоб уникнути перегріву пристрою.

Блок живлення для тв-приставок, супутникових ресиверів, антен

У каталозі нашого магазину ви знайдете блоки живлення на 12V для різних пристроїв: антен, приймачів OpenBox, НТВ-Плюс, Триколор, Skyway, Amiko, камер відеоспостереження та ін. Деякі блоки оснащені регуляторами вихідного напруги для налаштування показника від 2V до 12V.

Прилади для живленная активних антен допомагають поліпшити сигнал працюючи спільно з активним підсилювачем, усунути перешкоди мовлення, підвищити якість прийому. Блоки живлення для тв-приставок і супутникових ресиверів на 12 вольт поставляються в комплекті з приставками, але якщо його потрібно замінити, то можна купити блок живлення 12 вольт окремо в нашому магазині. Асортимент представлений з силою струму на 1А, 2А, 3А, 5А.

Щоб блок живлення прослужив протягом багатьох років і не перегрівався, підберіть модель з правильним показником вихідного струму, цей параметр впливає на потужність. Якщо ви міняєте вийшов з ладу блок, сила струму нового пристрою повинна співпадати з параметрами старого або може трохи перевищувати їх. . Вихідна напруга має чітко збігатися з необхідними показниками, це дуже важливо. Якщо напруга буде вище, пристрій вийде з ладу. Якщо напруги недостатньо, пристрій не працюватиме або почне періодично відключатися.

У нас ви можете купити надійні блоки живлення 12 вольт по низьким цінам. В інтернет-магазині представлений великий вибір моделей під будь-які пристрої. Щоб придбати блок живлення 12 вольт заповніть кошик і оформите замовлення на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

Ми у соціальних мережах:

Супутникове ТБ Полтава
Супутникове ТБ Чернигов
Супутникове ТБ Крым
Супутникове ТБ Кременчуг
Супутникове ТБ Сумы
Супутникове ТБ

Телефони:

+380 (67) 573-42-40 - Kyivstar
+380 (50) 472-42-40 - MTC
+380 (93) 240-42-40 - Life


Інтернет-магазин супутникового обладнання   satmarket.com.ua  
Останнє оновлення магазина: 03-04-2022 12:03
КНОПКА
СВЯЗИ